top of page

ŠKOLA JÓGY

Vítá vás škola jógy pro stávající i budoucí lektory.

Vyberte si z pestré nabídky našich specializovaných kurzů se zkušenými lektory.

Pokud je vaším cílem stát se lektorem jógy, podívejte se na náš základní kurz s akreditací MŠMT. Stávající lektoři si pak mohou vybrat z nástavbového vzdělání s akreditací Yoga Alliance.

Naším cílem je nabídnou kvalitní a praktické vzdělání, protože to co učíme i žijeme. Přijďte se o tom sami přesvědčit.

PROČ STUDOVAT S NÁMI

Zkušení lektoři

Zkušenosti jsou u našich lektorů na prvním místě. Je pro nás důležité, aby lektor sám zažil to, co učí. Pouze tím můžeme zprostředkovat kvalitní předávání znalostí a dovedností. Naši lektoři jsou sami studenty a nadále se vzdělávají ve svých specializacích.

Lokace a prostor

Naše studio se nachází v samém centru Prahy, přesto disponuje klidnými a prostornými sály. Nesnažíme se sál naplnit do posledního místa, nehrozí tedy, že by se studenti mačkali. Samozřejmostí je vybavenost kvalitními pomůckami v dostatečném množství.

Jasná vize

Dali jsme si za cíl zprostředkovat kvalitní a přesto cenově dostupné vzdělávací programy. Chceme lektorům poskytnou v první řadě vlastní prožitek, který poté mohou sami dále předávat. Je pro nás tedy důležitá vyvážená porce teorie a především praxe.

Certifikace

Přestože jsou pro nás důležité hlavně zkušenosti, chápeme, že certifikáty jsou důležité. Proto jsou všechny naše kurzy certifikované. Není pro nás důležitá pouze docházka, lpíme na tom, abyste společně s certifikátem dostali i odpovídající znalosti a zkušenosti.

Cítíte potřebu, posunout se zase o něco dál
ve své lektorské praxi?

Certifikovaný kurz zdravá záda
Certifikovaný kurz zdravá záda
136 dní zbývá do začátku události
08. 11. 2024 17:00
víkendový kurz | 5690 kč
Praktické víkendové školení je ideálním nástavbovým vzděláním pro stávající i budoucí lektory jógy, stejně tak pro zapálené studenty z řad veřejnosti, kteří chtějí získat ucelené znalosti a praktické zkušenosti nutné pro sestavení lekce či vlastní jógové praxe zaměřené na zdravá záda.
mezinárodní certifikát YogaAlliance
Více informací

Chcete se skutečně ponořit do vlastní praxe?

RYT200 - mezinárodní kurz jógy
RYT200 - mezinárodní kurz jógy
0 dní zbývá do začátku události
20. 4. 2024 9:00
2 víkendy | 8 specializací | 9800 kč
Tento kurz je nástvabou pro učitele jógy zakončený mezinárodním certifikátem Yoga Alliance. Praktická výuka je rozdělena do 8 hlavních bloků tak, abychom Vás připravili být plnohodnotným a uceleným učitelem jógy, dle mezinárodně uznávaných standardů jógy, pod registrací Yoga Alliance®.
mezinárodní certifikát YogaAlliance
Podrobnosti

Letní škola jógy a náš
týdenní kurz Instruktor jógy

Intenzivní týdenní kurz - Instruktor jógy
Intenzivní týdenní kurz - Instruktor jógy
27 dní zbývá do začátku události
22. 7. 2024 8:30
Intenzivní týdenní kurz | 12990 kč
Pokud nemáte čas na půlroční studium a upřednosňujete spíše individuální a intenzivní výuku v malé skupině je kurz přesně pro Vás. Všechny hlavní bloky budou obsahem kurzu tak, abychom Vás připravili na závěrečnou zkoušku a stali se tak certifikovaným instruktorem jógy s akreditací MŠMT.
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page