YOGA 4 EDUCATION

Vítá vás škola jógy pro stávající i budoucí lektory.

Vyberte si z pestré nabídky našich specializovaných kurzů se zkušenými lektory.

Pokud je vaším cílem stát se lektorem jógy, podívejte se na náš základní kurz s akreditací MŠMT. Stávající lektoři si pak mohou vybrat z nástavbového vzdělání s akreditací Yoga Alliance.

Naším cílem je nabídnou kvalitní a praktické vzdělání, protože to co učíme i žijeme. Přijďte se o tom sami přesvědčit.

 
Yoga Pose
Yoga at Home
370-3700336_kula-collective-information-
Yoga Practice
YACEP_edited.png

PROČ STUDOVAT S NÁMI

Zkušení lektoři

Zkušenosti jsou u našich lektorů na prvním místě. Je pro nás důležité, aby lektor sám zažil to, co učí. Pouze tím můžeme zprostředkovat kvalitní předávání znalostí a dovedností. Naši lektoři jsou sami studenty a nadále se vzdělávají ve svých specializacích.

Lokace a prostor

Naše studio se nachází v samém centru Prahy, přesto disponuje klidnými a prostornými sály. Nesnažíme se sál naplnit do posledního místa, nehrozí tedy, že by se studenti mačkali. Samozřejmostí je vybavenost kvalitními pomůckami v dostatečném množství.

Jasná vize

Dali jsme si za cíl zprostředkovat kvalitní a přesto cenově dostupné vzdělávací programy. Chceme lektorům poskytnou v první řadě vlastní prožitek, který poté mohou sami dále předávat. Je pro nás tedy důležitá vyvážená porce teorie a především praxe.

Certifikace

Přestože jsou pro nás důležité hlavně zkušenosti, chápeme, že certifikáty jsou důležité. Proto jsou všechny naše kurzy certifikované. Není pro nás důležitá pouze docházka, lpíme na tom, abyste společně s certifikátem dostali i odpovídající znalosti a zkušenosti.

 
YACEP_edited.png

BLOK 1 - Téma Workshopu:

AISTENCE I - STOJNÉ POZICE A ROTACE

Pozice ve stoji jsou základním prvkem každé jógové lekce. Často slouží jako příprava těla pro náročnější pozice, je proto nutné studenty do pozic správně nastavit. To stejné platí o rotacích, kde je kladen důraz na správné postavení páteře. Zjistěte, jak můžete studentům pomoci skrze efektivní asistence. Součástí každého samostatného workshopu je praktický pracovní sešit se všemi probíranými pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 5.9.2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

Víkendové školení od pátku do neděle

CERTIFIKOVANÝ KURZ JIN JÓGY PRO LEKTORY

YACEP_edited.png

Naučte se u nás vést lekce Jin jógy, po kterých se budou vaši studenti cítit jako znovuzrození. Ukážeme vám, jak na to. Součástí každého samostatného workshopu je praktický pracovní sešit se všemi probíranými pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 17.-19.9.2021 nebo 3.-5.6.2022

Za kolik: 4800,- Kč

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

WORKSHOP RESTORATIVNÍ POZICE PRO LEKTORY

Na prožitkovém workshopu si představíme restorativní jógu a její principy. Povíme si jaké benefity s sebou tato relaxační praxe přináší a z čeho vychází. Dozvíte se, v jakých situacích se znalost restorativní jógy nejvíce hodí a jak ji zařadit do své vlastní praxe.

Dopřejte svým studentům nezapomenutelnou závěrečnou relaxaci. Naučíme vás, jak na to.

Kdy je nejbližší kurz: 10.10. 2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

BLOK 2 - Téma Workshopu:

ASISTENCE II - PŘEDKLONY A ZÁKLONY

YACEP_edited.png

Předklonové a záklonové pozice jsou pro spoustu studentů náročné a někdy se jim do nich příliš nechce. Efektivní technikou správně zvolené asistence můžete svým studentům ukázat, jak se do pozic bezpečně dostat a oblíbit si je. Přijďte se naučit jak na to. Součástí každého samostatného workshopu je praktický pracovní sešit se všemi probíranými pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 17.10.2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

BLOK 3 - Téma Workshopu:

ASISTENCE III - ROVNOVÁŽNÉ A BALANČNÍ POZICE

YACEP_edited.png

Rovnovážné a obrácené pozice se často lektoři bojí asistovat. Je to ale velká škoda, protože i u této skupiny pozic můžeme studentům pomoci k větší stabilitě a tím jim celý prožitek z lekce ještě zpříjemnit. Naučíme vás, jak na to, abyste se cítili vy i studenti v pozicích jisti. Součástí každého samostatného workshopu je praktický pracovní sešit se všemi probíranými pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 14.11.2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

Víkendové školení od pátku do neděle

CERTIFIKOVANÝ KURZ TĚHOTENSKÉ JÓGY

YACEP_edited.png

Získejte praktické znalosti jak bezpečně a citlivě vést lekce těhotenské jógy na víkendovém školení ve společnosti zkušené porodní asistentky a lektorky gravid jógy. 

Kdy je nejbližší kurz: 26.11.-28.11.2021 nebo 8.4.-10.4.2022

Za kolik: 4800,- Kč

VŠECHNY KURZY PRO VÁS PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

Pro již vypsané lektorské kurzy navštivte náš REZERVAČNÍ SYSTÉM

nebo přímo kontaktujte 

Terezu Kalinovou

Education Coordinator

608-639-060

tereza@yoga4everybody.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

ADRESA STUDIA

pondělí - pátek 7:00 - 21:00*

sobota - 8:30 - 12:00

neděle - 18:00 - 20:00

* dle rozvrhu

Jungmannova 9

110 00 Nové Město, Praha 1

info@yoga4everybody.cz

608-698-060

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube