top of page

YOGA 4 EDUCATION

Vítá vás škola jógy pro stávající i budoucí lektory.

Vyberte si z pestré nabídky našich specializovaných kurzů se zkušenými lektory.

Pokud je vaším cílem stát se lektorem jógy, podívejte se na náš základní kurz s akreditací MŠMT. Stávající lektoři si pak mohou vybrat z nástavbového vzdělání s akreditací Yoga Alliance.

Naším cílem je nabídnou kvalitní a praktické vzdělání, protože to co učíme i žijeme. Přijďte se o tom sami přesvědčit.

Yoga Pose
1498_edited.png
Yoga at Home
370-3700336_kula-collective-information-
Yoga Practice
YACEP_edited.png

PROČ STUDOVAT S NÁMI

Zkušení lektoři

Zkušenosti jsou u našich lektorů na prvním místě. Je pro nás důležité, aby lektor sám zažil to, co učí. Pouze tím můžeme zprostředkovat kvalitní předávání znalostí a dovedností. Naši lektoři jsou sami studenty a nadále se vzdělávají ve svých specializacích.

Lokace a prostor

Naše studio se nachází v samém centru Prahy, přesto disponuje klidnými a prostornými sály. Nesnažíme se sál naplnit do posledního místa, nehrozí tedy, že by se studenti mačkali. Samozřejmostí je vybavenost kvalitními pomůckami v dostatečném množství.

Jasná vize

Dali jsme si za cíl zprostředkovat kvalitní a přesto cenově dostupné vzdělávací programy. Chceme lektorům poskytnou v první řadě vlastní prožitek, který poté mohou sami dále předávat. Je pro nás tedy důležitá vyvážená porce teorie a především praxe.

Certifikace

Přestože jsou pro nás důležité hlavně zkušenosti, chápeme, že certifikáty jsou důležité. Proto jsou všechny naše kurzy certifikované. Není pro nás důležitá pouze docházka, lpíme na tom, abyste společně s certifikátem dostali i odpovídající znalosti a zkušenosti.

RYT-200-AROUND-BLACK.png

Nástavbový mezinárodní kurz jógy pro všechny studenty základního kurzu Instruktor jógy.

RYT200 - MEZINÁRODNÍ KURZ INSTRUKTOR JÓGY

Dva víkendy plus intenzivní praxe a domácí průprava rozložená tak, jako byste studovali v Indii. Po absolvování tohoto kurzu budete způsobilým stát se členem Yoga Alliance, co by registrovaným učitelem jógy Registered Yoga Teacher (200-Hour Certification - RYT 200) s mezinárodním uznáním. Praktická výuka je rozdělena do 8 hlavních bloků tak, abychom Vás připravili být plnohodnotným a uceleným učitelem jógy, dle mezinárodně uznávaných standardů jógy, pod registrací Yoga Alliance®.

Kdy je nejbližší kurz: 21.1.-5.3.2023 / 2 víkendy

Za kolik: 9800,- Kč

ŠATKARMY & PRÁNÁJÁMA

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

Jedinečný workshop očistných technik a pránájámy pro lektory jógy. Naučíme vás jak tento základní pilíř hatha jógy vnést nejen do své praxe, ale především jak jej přirozeně integrovat do vedených lekcí. Naučíme vás jak pracovat s pránájámou, abyste dokázali svou lekci energeticky nakopnout nebo naopak zklidnit. Jak se v zimě skrz dech zahřát a v létě zase ochladit. Především se ale naučíte dech předávat a učit své studenty, stejně jako očistné techniky, které si prakticky vyzkoušíte.

Kdy je nejbližší kurz: 21.1.2023 / so 9-13

Za kolik: 1450,- Kč

Téma Workshopu:

ASISTENCE V POZICÍCH  I.

YACEP_edited.png

Na workshopu asistence v pozicích si prakticky vyzkoušíte, jak studentům pomoci ke zlepšení a prohloubení jógových pozic a jak je správně opravit. Naučíme vás, jak se nebát se studentů doopravdy dotknout. Povíme si, kdy jsou asistence vhodné a kdy je zase naopak lepší se jim vyhnout. Po tomto intenzivním workshopu budete znát základní, modifikované i pokročilejší varianty asistencí v pozicích a získáte větší jistotu v jejich používání na lekcích.

Kdy je nejbližší kurz: 21.1.2023 / so 14-18

Za kolik: 1450,- Kč

ANATOMIE Z POHLEDU FYZIO JÓGY

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

Chcete lépe pochopiz propojení svalů, kostí a vazivových tkání a jejich funkci při praxi ásan? Víte jako lektor jaké kontkrétní svaly jsou v dané pozici aktivní, jaké se protahují a co se s děje s tělem na fyziologické úrovni. Pokud stále tápete tento workshop vám pomůže pochopit všechny tyto anatomické aspekty