NÁSTAVBOVÉ KURZY JÓGY

Jste lektorem jógy a hledáte další vzdělávací programy? Vyberte si z naší nabídky kvalitních nástavbových víkendových specializací.

Zakládáme si na kvalitě a praktické zkušenosti. Kurzy vás provedou zkušení lektoři, kteří danému tématu rozumí. Získejte díky nám mezinárodně uznávanou certifikaci u Yoga Alliance na oblíbeném nástavbovém kurzu RYT. Načerpejte inspiraci na školení Jin jógy, která obohatí nejen vaše lekce, ale i vaši vlastní praxi. Přijďte zjistit jak pracovat s těhotnými ženami nebo si rovnou otevřte lekce gravid jógy díky školení Těhotenské jógy pro lektory.

Mezinárodní akreditované kurzy jógy, Jin jóga, Těhotenská jóga
YA Logo Circle_200px.png

Všechny kurzy v Yoga 4 Education jsou akreditované
u Yoga Alliance
® mezinárodní instituce jógy

200 hodin YTT RYT

25 hodin YACEP

Základní kurz jógy - 200 hodin 

RYT-200-AROUND-BLACK.png

Nástavbový mezinárodní kurz jógy pro všechny studenty základního kurzu Instruktor jógy.

RYT200 - MEZINÁRODNÍ KURZ INSTRUKTOR JÓGY

Dva víkendy plus intenzivní praxe a domácí průprava rozložená tak, jako byste studovali v Indii. Po absolvování tohoto kurzu budete způsobilým stát se členem Yoga Alliance, co by registrovaným učitelem jógy Registered Yoga Teacher (200-Hour Certification - RYT 200) s mezinárodním uznáním. Praktická výuka je rozdělena do 2 hlavních bloků tak, abychom Vás připravili být plnohodnotným a uceleným učitelem jógy, dle mezinárodně uznávaných standardů jógy, pod registrací Yoga Alliance®.

Kdy je nejbližší kurz: 21.1.-5.3.2023 / 2 víkendy + domácí průprava

Za kolik: 9800,- Kč

Nástavbové kurzy jógy - 25 hodin 

Víkendové školení od pátku do neděle

CERTIFIKOVANÝ KURZ JIN JÓGY PRO LEKTORY

YACEP_edited.png

Praktické víkendové školení je ideálním nástavbovým vzděláním pro stávající lektory jógy i pro zapálené studenty, kteří chtějí získat ucelené znalosti a zkušenosti k tomuto, u nás velmi oblíbenému, stylu jógy. Stále větší popularitu si Jin jóga získala především pro svůj blahodárný účinek na tělo i mysl. U nás se naučíte, jak s lehkostí sestavovat a vést vyvážené lekce Jin jógy, po kterých se budete vy i vaši studenti cítit jako znovuzrození. Skrze praxi i teorii si ukážeme jak na to. Součástí kurzu je praktický pracovní sešit Jin jógy.

Kdy je nejbližší kurz: 10.-12.2.2023 / pá 17-19 a so-ne 9-18

Za kolik: 5300,- Kč

Víkendové školení od pátku do neděle

CERTIFIKOVANÝ KURZ TĚHOTENSKÉ JÓGY

YACEP_edited.png

připravujeme pro vás

Kdy je nejbližší kurz: 25.3.-26.3.2023 / so-ne 9-18

Za kolik: 5300,- Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám..