WORKSHOPY JÓGY

Intenzivní - Praktické - Prožitkové

Takové jsou všechny naše vzdělávací workshopy pro lektory jógy. 

Doslova si vše osaháte, vyzkoušíte a sami na vlastní kůži prožijete. Výuka je tak předávána jednoduchou intuitivní formou, kterou si takto jednoduše zapamatujete a budete schopni ji předávat dále svým studentům nebo jen využít pro svou vlastní praxi.

IMG_8265 2_edited.jpg
YA Logo Circle_200px.png

Všechny workshopy v Yoga 4 Education jsou akreditované
u Yoga Alliance
® mezinárodní instituce jógy

Krátké vzdělávací workshopy jsou ideální formou, jak si neustále rozšiřovat obzory v tématu, který nás společně tolik zajímá. Nekonečné možnosti jógy, naší praxe a společného předávání jsme tak rozdělili do několika tématických bloků. Vybrat si tak můžete z široké nabídky zrovna to co vás baví nebo naopak tam, kde víte že si nejste coby lektor jógy úplně jistý. 

Přijďte načerpat inspiraci od zkušených lektorů, kteří mají co předávat. Ať už vás zajímá metodika učení a asistování v pozicích, hledáte nejrůznější relaxační a meditativní techniky nebo raději preferuje jógovou filozofii, u nás si každý přijde na své.

Podzim - Zima / 2021-2022

BLOK 3 - Téma Workshopu:

ASISTENCE III - ROVNOVÁŽNÉ A BALANČNÍ POZICE

YACEP_edited.png

Poslední ze série oblíbených kurzů pro lektory jógy se zaměřením tentokrát na rovnovážné a obrácené pozice na rukou, na hlavě a na předloktí. U těchto pozic se i zkušení lektoři často bojí asistovat. Což je velká škoda, ale na druhou stranu vysoká míra zodpovědnosti, že opravdu víte co děláte a proč to tak děláte. Naučíme vás, jak na to, abyste se cítili vy i studenti v pozicích jisti. Součástí workshopu je praktický pracovní sešit s pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 14.11.2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

BLOK 3 - Téma Workshopu:

MANTRY, SANSKRT A POSVÁTNÝ ZVUK

YACEP_edited.png

V poslední ze série oblíbených kurzů se zaměříme na posvátný zvuk neboli mantry. O mantrách se v kontextu jógy mluví sice hodně, ale málo kdy znají studenti její význam, kdy a jak ji recitovat. Nebo k jakým účelům původně sloužila. Na tomto workshopu se na Mantry podívat z trochu jiné perspektivy. Povíme si o jejich rozdělení, užití i významech, a co víc naučíme se číst správně ze sanskrtu. 

Kdy je nejbližší kurz: 5.12.2021 / 9:00-13:00

Za kolik: 990,- Kč

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

RESTORATIVNÍ JÓGA PRO LEKTORY

Prožitkový workshop pro lektory jógy je plný praktických tipů, které vás naučí, jakým způsobem vést sebe i své studenty k plnohodnotnému odpočinku. Na vlastní kůži zjistíte, co je to restorativní jóga a proč ji každý z nás potřebuje. Co se třeba naučit, jak nastavit studenty do závěrečné relaxace, kterou budou milovat? Přijďte načerpat nové zkušenosti, díky kterým budete umět obohatit své lekce o restorativní pozice. Ukážeme vám, jak na to. Součástí workshopu je i praktický pracovní sešit.

Kdy je nejbližší kurz: 22.1. 2022 / 9:00-18:00

Za kolik: 1690,- Kč

YACEP_edited.png

BLOK 1 - Téma Workshopu:

ÚVOD DO PATAŇDŽALIHO JÓGA - SÚTER

Pataňdžaliho Jóga sútry jsou považovány za nejklasičtější z klasických jógových textů, citáty z nich najdeme dnes všude kolem. Velice často se ale setkáme s tím, že lidé z nich jen vytrhávají citáty, aby tak obhájili své vlastní představy o tom, co to jóga je. A paradoxně přitom dokonale ignorují celou tisíciletou tradici komentářů a výkladů, které v Indii k tomuto dílu vznikaly. 

Kdy je nejbližší kurz: 23.1.2021 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám..

TEREZA KALINOVÁ

Education Coordinator

608-639-060

tereza@yoga4everybody.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

ADRESA STUDIA

pondělí - pátek 7:00 - 21:00*

sobota - 8:30 - 12:00

neděle - 18:00 - 20:00

* dle rozvrhu

Jungmannova 9

110 00 Nové Město, Praha 1

info@yoga4everybody.cz

608-698-060

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube