WORKSHOPY JÓGY

Intenzivní - Praktické - Prožitkové

Takové jsou všechny naše vzdělávací workshopy pro lektory jógy. 

Doslova si vše osaháte, vyzkoušíte a sami na vlastní kůži prožijete. Výuka je tak předávána jednoduchou intuitivní formou, kterou si takto jednoduše zapamatujete a budete schopni ji předávat dále svým studentům nebo jen využít pro svou vlastní praxi.

IMG_8265 2_edited.jpg
YA Logo Circle_200px.png

Všechny workshopy v Yoga 4 Education jsou akreditované
u Yoga Alliance
® mezinárodní instituce jógy

Krátké vzdělávací workshopy jsou ideální formou, jak si neustále rozšiřovat obzory v tématu, který nás společně tolik zajímá. Nekonečné možnosti jógy, naší praxe a společného předávání jsme tak rozdělili do několika tématických bloků. Vybrat si tak můžete z široké nabídky zrovna to co vás baví nebo naopak tam, kde víte že si nejste coby lektor jógy úplně jistý. 

Přijďte načerpat inspiraci od zkušených lektorů, kteří mají co předávat. Ať už vás zajímá metodika učení a asistování v pozicích, hledáte nejrůznější relaxační a meditativní techniky nebo raději preferuje jógovou filozofii, u nás si každý přijde na své.

Podzim - Zima / 2021-2022

Téma Workshopu:

ASISTENCE V POZICÍCH PRO LEKTORY

YACEP_edited.png

Na workshopu asistence v pozicích si prakticky vyzkoušíte, jak studentům pomoci ke zlepšení a prohloubení jógových pozic a jak je správně opravit. Naučíme vás, jak se nebát se studentů doopravdy dotknout. Povíme si, kdy jsou asistence vhodné a kdy je zase naopak lepší se jim vyhnout. Po tomto intenzivním workshopu budete znát základní, modifikované i pokročilejší varianty asistencí v pozicích a získáte větší jistotu v jejich používání na lekcích. Součástí workshopu je praktický pracovní sešit s pozicemi.

Kdy je nejbližší kurz: 20.3. 2022 / 9:00-18:00

Za kolik: 1990,- Kč

Celodenní školení

VEDENÍ A SESTAVOVÁNÍ LEKCÍ VINYASA JÓGY

YACEP_edited.png

Praktické školení pro lektory jógy, kteří by si rádi osvěžili nebo doplnili znalosti v oblasti vedení a sestavování lekcí vinyasa flow jógy. Naučte se vytvářet nezapomenutelné lekce s jasným záměrem a logickou posloupností pozic. Zjistěte, co je to tak zvaná “Peak pose” a jak s ní v lekci pracovat. Přijďte načerpat zkušenosti ve skupině stejně naladěných lektorů. Součástí workshopu je i praktický pracovní sešit.

Kdy je nejbližší kurz: 15.5. 2022 / 9:00-18:00

Za kolik: 1990,- Kč

Půldenní školení

KURZ ZDRAVÁ ZÁDA PRO LEKTORY 

YACEP_edited.png

Na workshopu zdravá záda s fyzioterapeutkou si připomeneme základní informace z oblasti anatomie, které prakticky propojíme s principy zdravého pohybu z pohledu fyzioterapie. Řekneme si o nejčastějších problémech, se kterými má většina populace při józe obtíže. Otevřeme i často skloňovaná témata jako je hypermobilita, zkrácené svaly a výhřezy plotýnek a další.

Kdy je nejbližší kurz: 7.5. 2022 / 14:00-18:00

Za kolik: 990,- Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám..

TEREZA KALINOVÁ

Education Coordinator

608-639-060

tereza@yoga4everybody.cz