top of page
CR4A9800-2.jpg

RELAXAČNÍ TECHNIKY

Správně provedená relaxace uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Utišuje všech 5 smyslů a vede k odlehčení těla od veškeré tenze. Jaké relaxační techniky k tomu slouží a kdy je do lekcí zařadit? Přijďte se k nám inspirovat na prožitkový workshop.

PRO
LEKTORY
JÓGY

Provést studenta nezapomenutelnou relaxací je umění, neboť každý student je jiný a vyhovujeme možná trochu odlišný přistup, jak provést relaxací v závěru lekce a opravdu se uvolnit.

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

WORKSHOP RELAXAČNÍ TECHNIKY PRO LEKTORY

Tento jedinečný workshop je povinností každého lektora jógy, který by rád svou praxi obohatil o účinné relaxační techniky. Relaxace jsou základním pilířem jógové praxe a jen těžko bez nich lze sestavit vyváženou lekci. Přijďte načerpat nové zkušenosti a naučte se vybrané techniky nejen praktikovat, ale také efektivně zařadit do svých skupinových i individuálních lekcí. Vaši studenti si je zamilují. Součástí workshopu je i praktický pracovní sešit.

Kdy je nejbližší kurz: 31.10. 2021 / 9:00-13:00

Za kolik: 990,- Kč

Co vás čeká na workshopu Relaxační techniky:

Dozvíte se více o pátém stupni Pataňdžaliho jóga-sútry, Prátjaháře, která stojí na pomezí vnější a vnitřní jógy a jejím cílem je stažení smyslů, jejich kontrola, ovládnutí a udržení pozornosti uvnitř sebe sama. 

Na vlastní kůži vyzkoušíte několik relaxačních technik. Společně si pak vysvětlíme, kdy tyto techniky zařazovat v lekcích, jak je vést a pro koho jsou vhodné. Neopomeneme ani nejvhodnější relaxační pozice. Díky praktické části workshopu sami okusíte pozitivní účinky relaxací, které poté můžete jako lektoři předávat i svým studentům.

Vybrané relaxační techniky, které se naučíte:

  • Kája krijá

  • Relaxace zaměřená na bodové uvolnění těla 

  • Tíhová relaxace 

  • Relaxace s koncentrací na dech 

  • Relaxace s představou slunce

  • Yoga Nidra​

Důležité informace

Workshop je certifikován Yoga Alliance jako nástavbové vzdělávání (YACEP) s dotací 4 hodin, zúčastnit se ale mohou samozřejmě všichni lektoři i bez nutnosti certifikace. Workshop je také otevřen nadšeným studentům, kteří nejsou lektory jógy a chtějí se o tématu dozvědět více.

 

Zájemci o certifikát Yoga Alliance

Workshop Relaxační techniky je součástí YACEP - Yoga Alliance Continuing Education Provider® (nástavbové vzdělání pro certifikované lektory Yoga Alliance) a zajišťuje rozšíření 4 hod. 

yoga4everybody_foto-1-38.jpg
Linda.jpg

Celým workshopem vás provede Linda Janatová, která je lektorkla Hatha jógy a téma relaxací patří k jejím nejoblíbenějším. Věnuje se jim několik let a své znalosti v nich nadále prohlubuje. Její klidný hlas je pro vedení relaxačních technik jako stvořený. Na workshopu vám ochotně pomůže se v této oblasti zorientovat a předá vám své osvědčené tipy.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám..

TEREZA KALINOVÁ

Education Coordinator

608-639-060

tereza@yoga4everybody.cz

bottom of page