top of page

MARKÉTA FRYČOVÁ

lektorka a studentka jógy

Můj styl výuky:

Moje lekce se nesou ve spíše klidnějším duchu, což ale neznamená, že jsou za každou cenu nenáročné. Jsou kombinací vícero stylů, inspirované jak klidnější hatha či fyzio jógou, tak dynamičtější vinyasa či power jógou. Ráda své lekce obměňuji a přináším do nich nové prvky. Mým cílem je, abyste z lekce odcházeli především pozitivně naladění a s dobrým pocitem.

O mně:

Rodina a jóga jsou tím, čemu v současnosti věnuji veškerý svůj čas a energii. Nevyhledávám žádné velké výzvy a extrémy, dávám přednost pomalému a klidnému plynutí života, mým cílem je prožít život bez stresu. Jsem chronický samotář a introvert, ale zároveň mě baví být ve společnosti milých a inspirativních lidí. Jsem pragmatik a zároveň snílek. Miluju přírodu, hlavně hory, a dobré jídlo.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mi poskytuje návod k tomu, jak přistupovat k různým životním situacím, k sobě i k ostatním lidem. Učí mě proplouvat životem s lehkostí a radostí. Pokud jde o ásanovou praxi, fascinuje mě od začátku promyšlenost a komplexnost jógových pozic a to, jaký vliv má jejich praktikování na naši pozornost. V současné době mě ale nejvíc baví poznávat jógu trochu více do hloubky. Kromě toho všeho se mi na józe líbí to, jak je v nějaké své podobě otevřená opravdu každému, bez ohledu na věk, kondici, možnosti.

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Věnuji se rodině nebo vlastní jógové praxi.

Oblíbené místo:

Mé nejoblíbenější místo je doma nebo kdekoliv, kde jsem se svými nejbližšími a kde to zároveň není přelidněné.

O čem sním:

O tom, že moje děti budou součástí světa, kde lidé žijí v souladu s přírodou.

Ve studiu učím páteční polední Hatha jógu ve 12:00 hodin a poté Feel Good Flow jógu v 15:30 hodin.

Moc se těším se na setkání s Vámi a na naši společnou praxi,

Markéta

Zpět
Další

„Poznej sám sebe.“

bottom of page