top of page

MARKÉTA FRYČOVÁ

lektorka a studentka Fyzio jógy

středa v 16:30 hodin

středa v 17:45 hodin

pátek v 12:00 hodin

pátek v 15:30 hodin

yoga4everybody_marketa-frycova.jpg

Můj styl výuky:

Každá má lekce vzniká až ve chvíli, kdy stojím před vámi na podložce, podle nálady a energie celé skupiny, daného dne, ročního období a spousty dalších podnětů.

O mně:

Jsem tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou. Žila jsem několik let v Austrálii a na Maledivách a poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Jsem nadšená fotografka i dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí. Mimo jógu mě baví také číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu. 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Nejspíš se snažím domluvit rukama i nohama někde v nejzapadlejší vesnici Asie. A pokud se zrovna netoulám někde po světě... učím se hrát na ukulele nebo se vznáším na svém malém obláčku někde nad Žižkovem.

 

O čem sním:

O tom, že uvidím vybíhat malé tučňáky z moře na jihu Patagonie, že ještě jednou zažiji vznášející se světlušky uprostřed rýžových polí. O lásce, o přátelství, o světě bez násilí a asi o milionech dalších věcí.​

Kurzy a Workshopy se mnou

  • 22. 3. 2024 17:00 – 20:00
    10 víkendů | 22990 kč, Jungmannova 22/9, New Town, Prague, Czech Republic
    Kurz instruktora jógy pořádaný Yoga 4 Everybody je víkendový kurz pro budoucí lektory, se zaměřením na Hatha jógu, Fyzio jógu, Vinyasa jógu a jógovou specializaci, jako je jóga pro těhotné nebo pro seniory. Po jeho absolvování získáte osvědčení o rekvalifikaci MŠMT a můžete se stát jedním z nás. 💙
  • 12. 1. 2024 17:00 – 20:00
    10 víkendů | 21990 kč, Jungmannova 22/9, New Town, Prague, Czech Republic
    Kurz instruktora jógy pořádaný Yoga 4 Everybody je víkendový kurz pro budoucí lektory, se zaměřením na Hatha jógu, Fyzio jógu, Jin jógu, Vinyasa jógu a jógovou specializaci, jako je jóga pro těhotné. Po jeho absolvování získáte osvědčení o rekvalifikaci MŠMT a můžete se stát jedním z nás. 💙
Daniela Pokorná →

Můj styl výuky:

Moje lekce se nesou ve spíše klidnějším duchu, což ale neznamená, že jsou za každou cenu nenáročné. Jsou kombinací vícero stylů, inspirované jak klidnější hatha či fyzio jógou, tak dynamičtější vinyasa či power jógou. Ráda své lekce obměňuji a přináším do nich nové prvky. Mým cílem je, abyste z lekce odcházeli především pozitivně naladění a s dobrým pocitem.

O mně:

Rodina a jóga jsou tím, čemu v současnosti věnuji veškerý svůj čas a energii. Nevyhledávám žádné velké výzvy a extrémy, dávám přednost pomalému a klidnému plynutí života, mým cílem je prožít život bez stresu. Jsem chronický samotář a introvert, ale zároveň mě baví být ve společnosti milých a inspirativních lidí. Jsem pragmatik a zároveň snílek. Miluju přírodu, hlavně hory, a dobré jídlo.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mi poskytuje návod k tomu, jak přistupovat k různým životním situacím, k sobě i k ostatním lidem. Učí mě proplouvat životem s lehkostí a radostí. Pokud jde o ásanovou praxi, fascinuje mě od začátku promyšlenost a komplexnost jógových pozic a to, jaký vliv má jejich praktikování na naši pozornost. V současné době mě ale nejvíc baví poznávat jógu trochu více do hloubky. Kromě toho všeho se mi na józe líbí to, jak je v nějaké své podobě otevřená opravdu každému, bez ohledu na věk, kondici, možnosti.

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Věnuji se rodině nebo vlastní jógové praxi.

Oblíbené místo:

Mé nejoblíbenější místo je doma nebo kdekoliv, kde jsem se svými nejbližšími a kde to zároveň není přelidněné.

O čem sním:

O tom, že moje děti budou součástí světa, kde lidé žijí v souladu s přírodou.

Ve studiu učím páteční polední Hatha jógu ve 12:00 hodin a poté Feel Good Flow jógu v 15:30 hodin.

Moc se těším se na setkání s Vámi a na naši společnou praxi,

Markéta

bottom of page