top of page

​JÓGOVÁ TERAPIE

Individuální lekce jógy a jógové terapie na míru vašim potřebám.

Vytvořili jsme prostor v samém centru Prahy, kde bychom vám rádi pomohl odstranit či překonat překážky na vaší jógové cestě. Ať už je to zkvalitnění vaší praxe nebo jen nalezení lepší stability v pozicích i ve své mysli. Vybrali jsme opravdu ty nejzkušenější lektory z našeho studia a s nimi připravili jógové balíčky, které věříme, že si opravdu užijete v této komorní a přátelské terapii.

yoga4everybody-5-2.jpg

Každému z nás vyhovují zcela odlišné a tudíž individuální potřeby. Na běžné lekci není možné, aby se lektor vždy pověnoval všem těmto našim potřebám, ať už je to správné tělesné nastavení, zpevnění hlubokého stabilizačního systému či se naučit vědomě ovládat svůj dech nebo mysl. Tohle vše je ale možné krůček po krůčku zvládnout po pár hodinách, kde se lektor věnuje jen a pouze vám. 

Sami si přijďte vyzkoušet jaký ohromný kus jógové cesty lze ujít za 60 min.

Proč individuální lekce?

 

Individuální lekce vám mohou pomoci nastartovat vlastní praxi, nebo vám ji mohou pomoci prohloubit. Zároveň se můžete věnovat práci se zraněním nebo pracovat na konkrétním cíli či ásaně. Soukromé lekce jógy vám pomohou osvojit si základy jógy, tak abyste se nemuseli bát přijít na skupinovou lekci, naučí vás pracovat s vaším tělem a vašimi limity, naučí vás rozlišovat překážky těla a překážky mysli.

6EF8A0F3-580F-4453-AF32-418F6115D761.JPE

SPECIÁLNÍ FYZIO JÓGA

Individuální lekce jógy jsou skvělým způsobem, jak pracovat se zdravotními problémy, zraněními nebo jakýmikoli jinými omezeními, které jsou specifické právě pro vás. Při soukromé lekci se naučíte, jak přizpůsobit polohy, používat pomůcky, a případně zjistit zda existují konkrétní pózy, kterým se raději vyhnout.

 

Zkrátka ušít si praxi na míru. Odnaučíte se špatné zažité návyky nebo zjistíte jak si je nikdy nevytvořit díky správnému nastavení v pozicích.

Zpevnit a posílit

Pokud se vám zdá, že se vaše jógová praxe už moc neposouvá a potřebujete ukázat nové způsoby, jak se svým tělem lépe pracovat, individuální lekce vám může dát to správné "nakopnutí". Přestože je jóga cvičení pro uvolnění, zdravá síla je potřeba pro správné provádění pozic.

 

Zjistíte například, jak efektivně používat svaly středu těla, aby vám byly v pozicích oporou a zvládli jsi se tak dostat i do obtížnějších ásan. Lekce vám také pomohou najít větší odhodlání a motivaci k praxi, která vás bude bavit a v dynamických lekcích jógy budete mít jistotu, že si neubližujete a cvičíte správně s ohledem ke svým možnostem.

yoga4everybody-1-17.jpg

INDIVIDUÁLNÍ RESTORATIVNÍ TERAPIE 

Naučí vás zpomalit. Dovolit si hluboce zrelaxovat jak svoje tělo tak častokrát roztěkanou mysl. Tím se stanete klidnější a jen tak vás nic nevyvede z míry.

 

Naučíte se naslouchat svým potřebám a budete si umět vědomě užívat odpočinek. Přínosem vám za to bude vitálnější a zdravější tělo, příval obrovské nové energie. Probuzená tvořivost a nezahlcená mysl úkoly.

Lektoři Yoga4 Terapie

Individuální lekce u nás vedou jen opravdu zkušené lektorky s mnohaletou praxí.

Vaše 1. ukázkovou lekce Vám rádi dohodneme.

Následující lekce / terapeutické balíčky a vše ostatní si dohodnete přímo s lektorem po této ukázkové lekci.

yoga4everybody-1-10.jpg

INDIVIDUÁLNÍ ŽENSKÁ TERAPIE

Pro všechny ženy, které chtějí prohlubovat své sebeuvědomění = Vědomí si sebe sama, svého těla, svého života. S každým krokem na této cestě odhalujeme, kým doopravdy jsme, někde uvnitř, pod všemi koncepty, návyky, programy a strachy. Pochopit své vnitřní "já" je celoživotní proces, ovšem s každým krokem tímto směrem se uzdravujeme ve všech směrech. Je vhodná i jako příprava na těhotenství, péče po porodu či po potratu. Při terapii jsou využívány seberozvojové techniky, vědomá práce s dechem a tělem, aromaterapie, muzikoterapie aj.

yoga4everybody-1-5.jpg

TĚHOTENSKÉ A POPORODNÍ CVIČENÍ

Před porodní cvičení v průběhu celého těhotenství a stejně důležité po porodní cvičení, kterým vás provede Věra Štanglerová. Porodní asistenskou je bez mála půlku svého života a stejně tak dlouhou dobu se věnuje cvičením s těhotnými a čerstvými maminkami. Zodpoví vaše otázky a připraví vás na porod.

Co o nás říkají klienti

Ke Katce Prýmkové jsem přišla poprvé na individuální lekci před několika lety s problémy se spánkem a častými pocity úzkosti. Katka se mnou ušla neuvěřitelný kus cesty, kdy mne skrze dech a jemné záklony, i speciální jógové praktiky ať už skrze Fyzio jógu nebo práci s psychosomatickými blokádami, doslova zbavila všech problémů. Byla a je mi velkou oporou a já se cítím po roční terapii s ní, mnohem sebevědoměji a radostněji.

Pavlína F.

yoga4everybody-2-2.jpg

objednej si svou lekci

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page