top of page
yoga4everybody-1-5.jpg

RESTORATIVNÍ JÓGA
PRO LEKTORY

Hluboká relaxace, terapie pro tělo i mysl, jemná uvolňující praxe. Přesně to a ještě mnohem více je restorativní jóga, která nás učí doopravdy odpočívat.

PRO
LEKTORY
JÓGY

Přijďte zjistit, proč je tento způsob odpočinku důležitý pro vás i vaše studenty a jak ho efektivně zařadit do svých lekcí.

YACEP_edited.png

Téma Workshopu:

RESTORATIVNÍ JÓGA PRO LEKTORY

Prožitkový workshop pro lektory jógy je plný praktických tipů, které vás naučí, jakým způsobem vést sebe i své studenty k plnohodnotnému odpočinku. Na vlastní kůži zjistíte, co je to restorativní jóga a proč ji každý z nás potřebuje. Co se třeba naučit, jak nastavit studenty do závěrečné relaxace, kterou budou milovat? Přijďte načerpat nové zkušenosti, díky kterým budete umět obohatit své lekce o restorativní pozice. Ukážeme vám, jak na to. Součástí workshopu je i praktický pracovní sešit.

Kdy je nejbližší kurz: 22.1. 2022 / 9:00-18:00

Za kolik: 1690,- Kč

Co vás čeká na workshopu Restorativní Jógy:

Na prožitkovém workshopu si představíme restorativní jógu a její principy. Povíme si jaké benefity s sebou tato relaxační praxe přináší a z čeho vychází. Dozvíte se, v jakých situacích se znalost restorativní jógy nejvíce hodí a jak ji zařadit do své vlastní praxe. 

Pochopíte, jak restorativní jógu využít ve svých vedených lekcích a tím studentům poskytnou prostor na opravdový odpočinek. Naučíte se využívat pomůcky, které máte zrovna k dispozici, čím cvičení restorativní jógy zpestřit a co i v rámci každodennosti můžete doporučit svým studentům. Pravděpodobně společně zboříme i pár mýtů a předsudků o relaxaci a nedostatku času na odpočinek.

Tento celodenní workshop je především inspirativním nahlédnutím do tajů odpočinku. Těšit se můžete jak na teorii, tak i praktický rozbor pozic. Ukážeme si principy a ukázky, které mohou lektoři jakéhokoliv stylu jógy běžně zařadit do svých lekcí, případně jak přímo vytvořit lekci restorativní jógy.

Lektoři jógy se na workshopu naučí:

 • Vybrané restorativní pozice 

 • Kdy je vhodné tyto pozice zařazovat a jak je modifikovat

 • Jak nenápadně učit studenty opravdu odpočívat

 • Jak restorativní jógou zpestřit závěrečné relaxace při vedených lekcích

 • Jak správně a efektivně využívat pomůcky

 • Jak zprostředkovat restorativní jógu i když nemají tolik pomůcek

 • Jak využít restorativní jógu v individuálních lekcích

 • Ale také jak i sám sebe naučit efektivně odpočívat a dobíjet baterky

Náplň celého workshopu:

 • Umění odpočinku - proč je dobré ho nevynechávat

 • Restorativní jóga - představení a jak se na ni připravit

 • Pomůcky - čím více, tím více péče

 • Jak na to? - ukládání do pozic restorativní jógy

 • Prostor na otázky/sdílení

 • Sebepéče - vedená lekce restorativní jógy

Důležité informace

Workshop je certifikován Yoga Alliance jako nástavbové vzdělávání (YACEP) s dotací 8 hodin, zúčastnit se ale mohou samozřejmě všichni lektoři i bez nutnosti certifikace. Workshop je také otevřen nadšeným studentům, kteří nejsou lektory jógy a chtějí se o tématu dozvědět více.

 

Zájemci o certifikát Yoga Alliance

Workshop Restorativní jógy je součástí YACEP - Yoga Alliance Continuing Education Provider® (nástavbové vzdělání pro certifikované lektory Yoga Alliance) a zajišťuje rozšíření 8 hod. 

yoga4everybody-1-11.jpg
petraslechticka_edited.jpg

Petra je nadšenou praktikantkou a lektorkou restorativní a jemné jógy. Její péče a smysl pro detail ve vypodložení a zajištění komfortu v pozici je balzám na duši pro všechny praktikující. Pomůže vám objevit cestu, jak jemný pohyb a klid spojit s péčí o tělo a mysl.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám..

TEREZA KALINOVÁ

Education Coordinator

608-639-060

tereza@yoga4everybody.cz

bottom of page