top of page

pá 10. 11.

|

speciální workshop | 500 kč

"ZEN pro tělo a duši" aneb prodloužená restorativní jóga

Být v zenu. Být v souladu s tělem a duší a prostě být. Blahodárné spočinutí bude v této lekci probíhat v podobě restorativních asán. Ve vypodložených a pohodlných pozicích si budeme moci věnovat odpočinek a bude možné se zastavit a proniknout do své podstaty, svého Já.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
"ZEN pro tělo a duši" aneb prodloužená restorativní jóga
"ZEN pro tělo a duši" aneb prodloužená restorativní jóga

ČAS A MÍSTO

10. 11. 2023 18:00 – 20:00

speciální workshop | 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

"ZEN pro tělo a duši" aneb prodloužená restorativní jóga Být v zenu. Být v souladu s tělem a duší a prostě být. Blahodárné spočinutí bude v této lekci probíhat v podobě restorativních asán. Ve vypodložených a pohodlných pozicích si budeme moci věnovat odpočinek a bude možné se zastavit a proniknout do své 

podstaty, svého Já. 

Touto nádhernou podzimní terapií vás provede skvělá Daniela Příborská

Jaká lekce bude? 

✔️ Lekci zahájíme meditací a zklidníme dech. Na začátku nás bude čekat velmi jemná hatha jóga, kterou tak akorát protáhneme svaly a rozhýbeme klouby. Lehké rozproudění energie vás naladí na další část, a to sekvenci restorativních asán. V nich se rozpustíte do naprosté relaxace.

✔️ Prodloužená dvouhodinová lekce umožní se hloubkově uvolnit, jelikož v asánách bude více času na spočinutí. Délka času je přímo úměrná hloubce uvolnění. Bez nároků na sebe sama budeme relaxovat, regenerovat a užijeme si příliv spokojenosti a nové energie.

✔️ Důraz bude kladen i na vytvoření příjemného a bezpečného prostředí s klidnou hudbou, jemnou vůní, které napomůžou uvolnit všechny bloky a dostanou nás od hlavy.

 Proč bych se měl na lekci přihlásit? 

  • Pokud jste ve stresu, máte přes zimu hodně pracovních povinností a nestačíte odpočívat, je pro vás tato lekce více než vhodná.
  • Odpočinkem neleníte, ale dobíjíte baterky potřebné pro fungování ve vašem běžném životě.
  • Na lekci se budete moci zastavit, budete mít čas na sebe a možná vám pomůže nasměrovat svoji energii do věcí, které jsou pro vás opravdu důležité.
  • Přestože půjde hlavně o odpočinek, dopřejeme si i jemné protažení a rozhýbání.
  • V restorativních asánách, které budou následovat a které se vyznačují delší výdrží v pohodlných a vypodložených pozicích, pak zklidníte svoji mysl a kvalitně a vědomě si odpočinete.

Restorativní jóga je skvělým doplňkem jangových/dynamičtějších forem jógy a poskytuje tělu a duši výživu a energii pro každodenní fungování a zdravý životní styl.

Moc se na Vás všechny těším,

Danča  🙌🏻

Kurz je vhodný úplně pro všechny úrovně, včetně začátečníků v józe

Sdílet událost

bottom of page