top of page

pá 07. 10.

|

workshop | 390 kč

Yin Yang jógová Terapie

Prodloužená lekce, kde budete moci ochutnat skloubení jinové a jangové energie, která je základem rovnováhy a harmonie v každém z nás. Bez jinu není jang a bez jangu není jin. Obě síly se vzájemně doplňují.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Yin Yang jógová Terapie
Yin Yang jógová Terapie

ČAS A MÍSTO

07. 10. 2022 18:00 – 20:00

workshop | 390 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE 

 Yin Yang jógová Terapie Speciální prodloužená lekce, kterou vás provede skvělá Daniela Příborská Jaká lekce bude? 

✔️ Prodloužená lekce, kde budete moci ochutnat skloubení jinové a jangové energie, která je základem rovnováhy a harmonie v každém z nás. Bez jinu není jang a bez jangu není jin. Obě síly se vzájemně doplňují.

✔️ Lekce bude kombinací hatha jógy a jinové jógy. Hatha jóga je původním stylem jógy, která v sobě harmonicky propojuje pohyb s klidem. Plynulé přecházení do jednotlivých asán, ve kterých máme čas se nadechnout a vydechnout, prožít si je a vnímat změny, ke kterým ve fyzickém a jemnohmotném těle dochází. Jinová jóga je založena na delších výdržích v asánách, díky kterým je vyvíjen příznivý tlak na fascie, pojivové tkáně a kloubní spojení. Ovlivňuje proudění energie v meridiánech a působí tak na naše zdraví a mentální stav. Bezpečné provádění jin jógy je doprovázeno využitím různých jógových pomůcek: bolsterů, bloků či dek.

✔️ Jinové pozice budou zaměřeny zejména na působení na meridiány plic a tlustého střeva, které jsou v období podzimu dle čínské medicíny nejvíce vystaveny případným změnám a ohrožení.

✔️ Součástí lekce bude pranajáma i vydatná relaxace, která bude podpořena aromaterapií a hudebním doprovodem, které dotvoří atmosféru potřebnou pro práci s naším tělem a myslí.

 Pro koho? 

  • Speciální lekci si užijí ti, kteří rádi zkoumají procesy ve svém těle a nevadí jim se zastavit na podložce.
  • Lekce je vhodná pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco jiného. Je také ideální pro ty, kteří cítí, že potřebují dočerpat energii a nastolit rovnováhu, jenž je na podzim mnohdy oslabována.

 Co se na lekci naučím? 

  • Na Yin Yang jógové terapii budete mít možnost nahlédnout do sebe sama, a to zejména při jinových asánách, ve kterých se setrvává několik minut a které otevírají naše bloky.
  • Naučíte se správné a bezpečné provádění asán a zjistíte, jaký vliv mají meridiány na tělo a zdraví.

 Proč bych se měl na lekci přihlásit? 

  • Na Yin Yang budeme moci detoxikovat své tělo a mysl od nánosů, které se v nás průběžně hromadí, a dočerpáme potřebnou energii.

Moc se na Vás všechny těším,

Danča  🙌🏻

REZERVACE 

Sdílet událost

bottom of page