top of page

pá 13. 10.

|

speciální workshop | 500 kč

Workshop Yin & Yang podzimní plynutí

Jinová a Jangová energie jsou základem rovnováhy a harmonie v každém z nás. Tato prodloužená speciální lekce je kombinací Hatha jógy a Jin jógy. Vše se ponese v duchu vědomého plynutí ve svém těle, které bude umocněno několika minutovým zastavením na podložce při jinových ásánách.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Workshop Yin & Yang podzimní plynutí
Workshop Yin & Yang podzimní plynutí

ČAS A MÍSTO

13. 10. 2023 18:00 – 20:00

speciální workshop | 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

 Yin Yang jógová Terapie

Jinová a Jangová energie jsou základem rovnováhy a harmonie v každém z nás. Tato prodloužená speciální lekce je kombinací Hatha jógy a Jin jógy. Vše se ponese v duchu vědomého plynutí ve svém těle, které bude umocněno několika minutovým zastavením na podložce při jinových ásánách. 

Touto nádhernou terapií vás provede skvělá Daniela Příborská 

Jaká lekce bude? 

✔️ Hatha jóga je původním stylem jógy, která v sobě harmonicky propojuje pohyb s klidem. Plynulé přecházení do jednotlivých asán, ve kterých máme čas se nadechnout a vydechnout, prožít si je a vnímat změny, ke kterým ve fyzickém a jemnohmotném těle dochází.

✔ Jinová jóga je založena na delších výdržích v asánách, díky kterým je vyvíjen příznivý tlak na fascie, pojivové tkáně a kloubní spojení. Ovlivňuje proudění energie v meridiánech a působí tak na naše zdraví a mentální stav. Bezpečné provádění jin jógy je doprovázeno využitím různých jógových pomůcek: bolsterů, bloků či dek.

✔ Součástí lekce bude vydatná relaxace podpořená aromaterapií a hudebním doprovodem, které dotvoří atmosféru potřebnou pro práci s naším tělem a myslí.

Proč bych se měl na lekci přihlásit? 

  • Lekce bude vyvážená a kromě posílení a protažení těla si také vydatně odpočinete.
  • Je ideální pro ty, co cítí, že potřebují dočerpat energii a nastolit rovnováhu, jež je na podzim oslabena.
  • Bude se líbit i těm, kteří si chtějí vyzkoušet něco jiného.
  • Jinové pozice budou zaměřeny zejména na působení na meridiány žaludku, plic a tlustého střeva, které jsou v období září a října dle tradiční čínské medicíny nejvíce vystaveny případným změnám a ohrožení.
  • Během lekce se dozvíte o působení meridiánů na naše tělo a zdraví.
  • Na Yin Yang budeme moci detoxikovat své tělo a mysl od nánosů, které se v nás průběžně hromadí, a dočerpáme potřebnou energii.

Moc se na Vás všechny těším,

Danča  🙌🏻

Kurz je vhodný úplně pro všechny úrovně, včetně začátečníků v józe. 

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page