top of page

pá 11. 11.

|

workshop | 390 kč

Restore your Body and Mind

Prodloužená lekce, ve které si užijete delší čas v restorativních asánách. Ty se provádí za pomocí jógových pomůcek: bolsterů, bloků či dek, kterými se vypodložíte a budete tak moci pohodlně uvolnit své tělo. Lekcí vás bude provázet příjemná relaxační hudba spolu s aromaterapií.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Restore your Body and Mind
Restore your Body and Mind

ČAS A MÍSTO

11. 11. 2022 18:00 – 20:00

workshop | 390 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

 Yin Yang jógová Terapie Speciální prodloužená lekce, kterou vás provede skvělá Daniela Příborská Jaká lekce bude? 

✔️ Prodloužená lekce, ve které si užijete delší čas v restorativních asánách. Ty se provádí za pomocí jógových pomůcek: bolsterů, bloků či dek, kterými se vypodložíte a budete tak moci pohodlně uvolnit své tělo. Při restorativní józe může docházet k jemnému protahování svalů, základem je však stabilní komfortní pozice, ve které se setrvává několik minut.

✔️ Restorativní jóga zastupuje jinovou energii, která je doplňkem k našim jangovým aktivitám. Jin a jang znamenají rovnováhu a harmonii, které je potřebné nalézt pro spokojený život.

✔️ Začátek lekce bude kromě pranajámy obsahovat i jemné protažení těla. Poté se uložíte do restorativních pozic a vychutnáte si potřebný odpočinek.

✔️ Celou lekcí vás bude doprovázet příjemná relaxační hudba, která vás s tóny aromatického oleje možná dostane do jiné dimenze.

 Pro koho? 

  • Chtěli byste zažít delší a hlubokou relaxaci? Dvě hodiny nenáročné jógy, ve které půjde o uvolnění celého těla a nalezení klidu a odpočinku potřebného i pro naši mysl, která mnohdy běží na plné obrátky 24 hodin denně.
  • Prodlouženou restorativní lekci jógy si užijí ti, kteří prožívají dlouhodobý stres, potřebují se zastavit a zklidnit.
  • Lekce bude i pro ty, kteří milují zachumlat se do deky a jen tak být.

 Co se na lekci naučím? 

  • Jakmile jednou vyzkoušíte restorativní jógu, můžeme vám slíbit, že se naučíte odpočívat. Najdete zalíbení v odpočinku, který bývá často v dnešní uspěchané době podceňován.
  • Možná se naučíte lépe ovládat své pocity, emoce a vnímat signály svého těla, které vám samy nejmoudřeji sdělí, co je třeba ve vašem životě udělat jinak.

 Proč bych se měl na lekci přihlásit? 

  • Podzimní dny jsou krátké a sychravé, dokáží sebrat hodně energie. Pokud si chcete odpočinout a udělat něco pro své zdraví, které je spjato i s vaším psychickým rozpoložením, dorazte na lekci Restore your Body and Mind.

Moc se na Vás všechny těším,

Danča  🙌🏻

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page