top of page

ne 29. 10.

|

speciální workshop | 500 kč

"Release and Restore" aneb dlouhá podzimní jin jóga

Nechat vše uvolnit, nechat plynout, načerpat… Touto linkou bude vedena lekce dvouhodinové jin jógy, která v podzimním čase přinese potřebný odpočinek a klid. Ve znamení elementu Kovu uvedeme tělo a duši do rovnováhy. Vemte si mikču a teplé ponožky a přijďte si užít dlouhé jinové asány..

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
"Release and Restore" aneb dlouhá podzimní jin jóga
"Release and Restore" aneb dlouhá podzimní jin jóga

ČAS A MÍSTO

29. 10. 2023 18:00 – 20:00

speciální workshop | 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

"Release and Restore" aneb dlouhá podzimní jin jóga Nechat vše uvolnit, nechat plynout, načerpat… Touto linkou bude vedena lekce dvouhodinové jin jógy, která v podzimním čase přinese potřebný odpočinek a klid. Ve znamení elementu Kovu uvedeme tělo a duši do rovnováhy. Vemte si mikču a teplé ponožky a přijďte si užít dlouhé jinové asány, které vás příjemně protáhnou. Touto nádhernou podzimní terapií vás provede skvělá Daniela Příborská Jaká lekce bude?

✔️ Bude se jednat o jemnou avšak intenzivní lekci jin jógy. Po úvodní meditaci a naladění se na svůj dech se zlehka protáhneme a následně uložíme do série jinových asán.

✔️ Vzhledem k ročnímu období se z pohledu tradiční čínské medicíny zaměříme na element Kovu, na plíce a tlusté střevo, u kterých podpoříme jejich aktivitu a rovnováhu vybranými pozicemi.

✔️ Dlouhé výdrže v pozicích poskytnou prostor pro dech, odpočinek, ale zároveň i pro práci těla a jeho vnitřních procesů.

✔️ Prodloužená lekce nám dovolí v pozicích zůstat delší dobu a vychutnat si přítomný okamžik, přicházející vjemy a pocity, beze spěchu a tlaku.

Proč bych se měl na lekci přihlásit?
  • Prováděním jinových asán, zatěžováním různých částí těla, dochází k blahodárnému působení na hluboké pojivové tkáně a mobilizaci kloubních a vazových spojení.
  • Pomocí jinových pozic dochází i k ovlivnění meridiánů jednotlivých orgánů našeho těla a může napomoci k jejich odblokování a nastartování.
  • Jin jóga je dokonalým doplňkem jangových /dynamičtějších forem jógy a poskytuje tělu a duši výživu a energii pro každodenní fungování a zdravý životní styl.

Moc se na Vás všechny těším,

Danča  🙌🏻

Kurz je vhodný úplně pro všechny úrovně, včetně začátečníků v józe.

Sdílet událost

bottom of page