top of page

ne 27. 2.

|

1/2 denní workshop | 690 kč

Relaxační techniky pro veřejnost

Správně provedená relaxace uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Utišuje všech 5 smyslů a vede k odlehčení těla od veškeré tenze. Jaké relaxační techniky k tomu slouží a jak je účinně praktikovat? Přijďte se k nám inspirovat na prožitkový workshop.🙏🏻

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Relaxační techniky pro veřejnost
Relaxační techniky pro veřejnost

ČAS A MÍSTO

27. 2. 2022 14:00 – 17:00

1/2 denní workshop | 690 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVOVAT

Relaxační techniky pro veřejnost

Správně provedená relaxace uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Utišuje všech 5 smyslů a vede k odlehčení těla od veškeré tenze. Jaké relaxační techniky k tomu slouží a jak je účinně praktikovat? Přijďte se k nám inspirovat na prožitkový workshop. 

Workshopem vásp rovede naše zkušená lektorka relaxací a meditace Linda Janatová

Tento jedinečný workshop je pro každého studenta jógy, který by rád svou praxi obohatil o účinné relaxační techniky. Relaxace jsou základním pilířem jógové praxe a jen těžko bez nich lze sestavit vyváženou lekci. Přijďte načerpat nové zkušenosti a naučte se vybrané techniky efektivně praktikovat.

Vedená relaxace přináší:

  • úplné uvolnění těla a zklidnění mysli
  • snižují stres a napětí
  • snižují pocit úzkosti
  • poukazují na schopnost samoléčení
  • pomáhají získat více energie

Co vás čeká na workshopu:

Dozvíte se více o pátém stupni Pataňdžaliho jógasútry, Prátjaháře, která stojí na pomezí vnější a vnitřní jógy a jejím cílem je stažení smyslů, jejich kontrola, ovládnutí a udržení pozornosti uvnitř sebe sama.

Na vlastní kůži vyzkoušíte několik vedených relaxačních technik jako je například Kája krijá nebo relaxace zaměřená na bodové uvolnění těla. Neopomeneme ani nejvhodnější relaxační pozice. Díky praktické části workshopu sami okusíte pozitivní účinky relaxací a při nedělním odpoledni si doopravdy odpočinete.

REZERVOVAT

Sdílet událost

bottom of page