top of page

pá 25. 2.

|

páteční speciál | 350 kč

Prodloužená zimní Jin jóga

Cítíte se ke konci zimy bez energie a potřebujete dobít baterky? Připravili jsme si pro vás speciál, po kterém se budete cítit svěží, odpočatí a uvolnění. Delší noci, méně životní energie přímo vybízí k tomu se položit na delší dobu na podložku a vychutnat si tyto úžasné pozice.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Prodloužená zimní Jin jóga
Prodloužená zimní Jin jóga

ČAS A MÍSTO

25. 2. 2022 18:00 – 20:00

páteční speciál | 350 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Prodloužená zimní Jin jóga

Cítíte se ke konci zimy bez energie a potřebujete dobít baterky? Připravili jsme si pro vás speciál, po kterém se budete cítit svěží, odpočatí a uvolnění. Delší noci, méně životní energie přímo vybízí k tomu se položit na delší dobu na podložku a vychutnat si jinové asány ve své individuální jednoduchosti a kráse. 

Tímto blahodárným speciálem vás provede sympatická Daniela Příborská

Co vás na lekci čeká?

✔️ Lekci zahájíme meditací a pranajámou a následně se uložíme do několika jinových asán, které nám poskytnou prostor pro náš dech, odpočinek, ale zároveň i pro práci těla a jeho vnitřních procesů.

Prodloužená lekce nám dovolí v pozicích zůstat delší dobu a vychutnat si přítomný okamžik, přicházející pocity a vjemy, není totiž kam spěchat.

✔️ Celá lekce bude doprovázena dotekem aromaterapie a muzikoterapie, která uvolní i ty nejvíce napjaté osoby.

Proč na lekci dorazit?

✔️ Prováděním jinových asán a zatěžováním různých částí těla, dochází k blahodárnému působení na hluboké pojivové tkáně a mobilizaci kloubních a vazových spojení.

✔️ Pomocí jinových pozic dochází k ovlivnění meridiánů jednotlivých orgánů našeho těla a to může napomoci k jejich odblokování a nastartování.

✔️ Jin jóga je dokonalým doplňkem jangových / dynamičtějších forem jógy a poskytuje tělu a duši výživu a energii pro každodenní fungování a zdravý životní styl.

Lekce je vhodná pro všechny zájemce, ať už pro začátečníky v józe či ty, kteří si jin jógu ještě nevyzkoušeli, ale i pro pokročilé studenty, kteří v jin józe spatřují řadu benefitů stejně jako v té jangové. 

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page