top of page

ne 22. 5.

|

nedělní speciál | 350 kč

Otevři své srdce ❤️

Na workshopu se zaměříme na pozitivní i negativní vlivy, které se skrze nerovnováhu v našich čakrách přenášejí na naše fyzické tělo a způsobují nám tak nemoci č bolesti. Aby byla srdeční čakra dobře otevřená a v harmonii, je třeba naučit se milovat sami sebe a pěstovat v sobě emoční vyzrálost...

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Otevři své srdce ❤️
Otevři své srdce ❤️

ČAS A MÍSTO

22. 5. 2022 18:00 – 20:00

nedělní speciál | 350 kč , Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE Otevři své srdce ❤️ Na workshopu se zaměříme na pozitivní i negativní vlivy, které se skrze nerovnováhu v našich čakrách přenášejí na naše fyzické tělo a způsobují nám tak nemoci a bolesti. Vysvětlíme si proč a jak funguje psychosomatika, jak důležité je správně dýchat a v neposlední řadě vás bude čekat jógová sestava zaměřená pravě na naše srdeční centrum.

Celým kurzem vás bude provázet Katka Prýmková

Workshop je určen pro všechny z vás, kteří na sobě chcete pracovat nebo cítíte určité blokády a či omezení. Tyto dlouhou dobu potlačované bloky nám mohou přejít až k fyzickým nemocem a bolestem našeho těla.

SRDEČNÍ ČAKRA - ANAHÁTA

Aby byla srdeční čakra dobře otevřená a v harmonii, je třeba naučit se milovat sami sebe, pěstovat v sobě emoční vyzrálost, která nám umožňuje jednat vědomě a soucitně.

Blokace srdeční čakry se na psychické úrovni projevuje někdy až nenávistnými pocity, zlobou a záští. V pokročilejším stádiu pak zármutkem, uzavřeností a zoufalstvím.

Dále se naučíme správně dýchat, ponoříme se do hluboké relaxace a pokusíme se každý najít tu svou vlastní vnitřní cestu, která nás povede k postupnému očišťování od nahromaděných negací.

Součástí kurzu je speciální sestava pro domácí cvičení a návody na domácí očistné rituály.

Kurz je vhodný úplně pro všechny včetně začátečníků. Nebo maminek a dcer. ❤️

Moc se na vás těším,

Ahoj Katka

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page