top of page

pá 27. 1.

|

Workshop | 500 kč

Novoroční Aroma jóga s přáním

Přijďte si užít krásný páteční speciál zaměřený na novorční přání. Aromaterapie je známá již několik století a jde o jednu z nejpříjemnějších procedur, které pomohou obnovit tělesnou, duševní i psychickou harmonii. Užijeme si dvě voňavé hodiny jógy. 💫

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Novoroční Aroma jóga s přáním
Novoroční Aroma jóga s přáním

ČAS A MÍSTO

27. 1. 2023 18:00 – 20:00

Workshop | 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Novoroční jóga s přáním Zveme vás na workshop, kde propojíme sílu ásan zaměřených na zklidnění těla a léčivou aromaterapii.

Utečte před shonem do klidného studia, kde vaší duši, hlavu i tělo bude hýčkat lektorka Gabča Fialová

Jaká lekce bude?

Přijďte si užít krásný páteční speciál zaměřený na novorční přání. Jemná praxe s prvky Jin jógy a Systémem jóga v denním životě nám dovolí ještě více zpomalit a odpočinout si.

Prodloužená lekce má výhodu v tom, že nám dovolí více si všímat a více vnímat celé naše tělo. K doplnění atmosféry přispějí svíčky a příjemné přítmí. Účinky na tělo podpoří pečlivě vybrané vůně, které budeme postupně nanášet na pulzní body. Jistě nepřijdete o oblíbenou relaxaci s prvky vizualizace a Jóga Nidry.

Na co se můžete těšit?

✔️ Ásany na sebe budou navazovat, budou vybrané především ty, které nastartují zklidňující procesy v těle a hodí se k novoročnímu restartu našeho těla stejně jako mysli.

✔️Aromaterapie je známá již několik století a jde o jednu z nejpříjemnějších procedur, které pomohou obnovit tělesnou, duševní i psychickou harmonii.

✔️ Užijeme si dvě voňavé hodiny jógy, obohacené o vedenou masáž vlastního těla masážním olejem a delší, hlubokou relaxaci. Masáže stimulují krevní oběh, uklidňují nervový systém a uvolňují svalové napětí.

Proč aromaterapie?
  • Ovlivňují naše emoce, ulevují při zátěži a stresu
  • Harmonizují naše duševní a tělesné pochody (bolesti hlavy, kloubní a svalové potíže, kožní problémy, nachlazení, rýmy apod.)
  • Můžeme jimi podpořit akutní stav, ať na fyzické úrovni a také na psychické úrovni (nespavost, únava, smutek, koncentrace, staré rány na duši)
  • Některé vůně esenciálních olejů jsou velmi intenzivní, přesto jsou ale nástroji jemné terapie, působící hluboce na psychiku a tím pomáhají uvolnit mysl

Těším se na společné zastavení. Energie nás všech vytvoří jedno krásné zenové místo.

Ahoj Gabča, 🙏🏻

Lekce je vhodná úplně pro všechny, včetně začátečníků.

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page