top of page

GABRIELA FIALOVÁ

lektorka jógy

Můj styl výuky:

Není vždy stejný. Je ovlivněn nejrůznějšími faktory, ať už ročním obdobím, skupinou, která se sejde, náladou a momentálním rozpoložením. Mé lekce jsou velmi intuitivní, vždy jsou ale bezpečné (dbám na správné provedení ásan) a na vyvážení mezi posílením a protažením těla. Nikdy nechybí výživná relaxace.

O mně:

Jsem typický jang. Energický, sdílející, pozitivní člověk, který se musel naučit v hektickém světě vypnout. Z povinnosti se stala láska. Miluji chvíle, kdy můžu vypnout, oddat se meditaci, objevovat nové styly jógy, ukolébat svou rozlítanost třeba Jinovou praxí jógy.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

K józe mě přivedla mamka již ve velmi útlém věku. Lhala bych, kdybych řekla, že roky chození na lekce byly má nejoblíbenější činnost, a tak jsem se jí na pár let vzdala. Znovu mě potkala, když jsem ji nejvíce potřebovala a již nikdy neodešla. Samotná praxe je nejlepší psycholog. Respektive naučí nás být sobě samým tím nejlepším psychologem. Jógou žiji každý den. Aplikuji ji do každodenního života a nejde jen o cvičení ásan. Nikdy nepřestanu tvrdit, že kdyby byl každý člověk alespoň z části jogínem, svět by byl ještě krásnějším místem. Jóga mě nikdy nepřestane bavit pro svou rozmanitost, všestrannost, jedinečnost pojetí každého z nás. Je to nevyčerpatelná studnice vědomostí a celoživotní vzdělání… Mohla bych se rozepisovat do nekonečna.

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Tak určitě běhám se svou Australskou kelpií po horách, kde si na vrcholku připravuji vítězné kafe. A nebo jím. Ráda vařím, peču, kombinuji a objevuji nové chutě. Také ráda cestuji, hraji amatérské divadlo a v zimě učím děti lyžovat.

Oblíbené místo:

Budu se opakovat, ale na vrcholku hory, ideálně na podzim, který snad nejvíce sluší Lysé hoře v Beskydech.

O čem sním:

O tom, že se svět stane láskyplným místem, kde se všichni budou cítit dobře. Že lidé budou ohleduplní, nebudou války, budou si vážit sami sebe i ostatních, zvířat i přírody.

Ve studiu mě potkáš každé pondělí v 17:45 hodin na lekci Hatha jógy.

Těším se na vás, ahoj

Gabča

Zpět
Další

„Všechno se děje z nějakého důvodu.“

bottom of page