top of page

pá 04. 11.

|

páteční speciál | 390 kč

Jóga a Aromaterapie

Co si budeme povídat, propojením jógy a voňavých olejíčků vzniká úplně jiný prožitek z praxe. A ten vám rádi zprostředkujeme - přijďte se zklidnit a příjemně naladit na začínající víkend.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jóga a Aromaterapie
Jóga a Aromaterapie

ČAS A MÍSTO

04. 11. 2022 18:00 – 20:00

páteční speciál | 390 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Co si budeme povídat, propojením jógy a voňavých olejíčků vzniká úplně jiný prožitek z praxe. A ten vám rádi zprostředkujeme

Přijďte se zklidnit a příjemně naladit na začínající víkend - vaší duši, hlavu i tělo bude hýčkat lektorka Gabča Fialová

Jaká lekce bude? 

Přijďte si užít krásný páteční speciál zaměřený na podzimní čas. Zprvu jemné naladění se na večerní praxi bude opravdu velmi pomalé.

Dopřejeme čas svému tělu, aby mělo dostatek prostoru na složitější a rychlejší praxi a všechny myšlenky postupně zaměříme jen na to, co nám praxe opravdu přináší. Atmosféru a účinky na tělo doplní pečlivě vybrané vůně, které budeme postupně nanášet na pulzní body. Jistě nepřijdete o oblíbenou relaxaci s prvky vizualizace a Jóga Nidry.

✔️ Ásany na sebe budou navazovat, budou vybrané především ty, které nastartují zklidňující procesy v těle a hodí se k podzimnímu času.

✔️Aromaterapie je známá již několik století a jde o jednu z nejpříjemnějších procedur, které pomohou obnovit tělesnou, duševní i psychickou harmonii.

✔️ Užijeme si dvě voňavé hodiny jógy, obohacené o vedenou masáž vlastního těla masážním olejem a delší, hlubokou relaxaci. Masáže stimulují krevní oběh, uklidňují nervový systém a uvolňují svalové napětí.

Proč aromaterapie? 

  • Ovlivňují naše emoce, ulevují při zátěži a stresu
  • Harmonizují naše duševní a tělesné pochody (bolesti hlavy, kloubní a svalové potíže, kožní problémy, nachlazení, rýmy apod.)
  • Můžeme jimi podpořit akutní stav, ať na fyzické úrovni a také na psychické úrovni (nespavost, únava, smutek, koncentrace, staré rány na duši)
  • Některé vůně esenciálních olejů jsou velmi intenzivní, přesto jsou ale nástroji jemné terapie, působící hluboce na psychiku a tím pomáhají uvolnit mysl

Těším se na společné zastavení. Energie nás všech vytvoří jedno krásné zenové místo.

Ahoj Gabča, 🙏🏻

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page