top of page

pá 08. 4.

|

páteční speciál | 350 kč

Detox jóga s aromaterapií

Zveme vás na workshop, kde propojíme sílu ásan zaměřených na detoxikaci těla a léčivou aromaterapii. 🙌🏻 Aromaterapie je známá již několik století a jde o jednu z nejpříjemnějších procedur, které pomohou obnovit tělesnou, duševní i psychickou harmonii.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Detox jóga s aromaterapií
Detox jóga s aromaterapií

ČAS A MÍSTO

08. 4. 2022 18:00 – 20:00

páteční speciál | 350 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Detox jóga s aromaterapií

Zveme vás na workshop, kde propojíme sílu ásan zaměřených na detoxikaci těla a léčivou aromaterapii. 

Společně se zkušenou a vždy usměvavou Gabčou Fialovou

Přichází jaro a s ním je důležité znovu nastartovat naše tělo. Slovo detoxikace se skloňuje v nejrůznějších sférách a odvětvích. Jóga je jednou z účinných technik, jak detoxikovat tělo. Navíc, když ji podpoří esenciální oleje, vzniká funkční způsob, jak tělo nastartovat.

✔️ Ásany na sebe budou navazovat, budou vybrané především ty, které nastartují čistící procesy v těle a hodí se k nově nastávajícímu ročnímu období.

✔️Aromaterapie je známá již několik století a jde o jednu z nejpříjemnějších procedur, které pomohou obnovit tělesnou, duševní i psychickou harmonii.

✔️ Užijeme si dvě voňavé hodiny jógy, obohacené o vedenou masáž vlastního těla masážním olejem a delší, hlubokou relaxaci. Masáže stimulují krevní oběh, uklidňují nervový systém a uvolňují svalové napětí.

Proč aromaterapie?

  • Ovlivňují naše emoce, ulevují při zátěži a stresu
  • Harmonizují naše duševní a tělesné pochody (bolesti hlavy, kloubní a svalové potíže, kožní problémy, nachlazení, rýmy apod.)
  • Můžeme jimi podpořit akutní stav, ať na fyzické úrovni a také na psychické úrovni (nespavost, únava, smutek, koncentrace, staré rány na duši)
  • Některé vůně esenciálních olejů jsou velmi intenzivní, přesto jsou ale nástroji jemné terapie, působící hluboce na psychiku a tím pomáhají uvolnit mysl

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page