Linda Donáthová

Můj styl výuky:

Snažím se vést lekce tak, aby bylo možné jimi projít se zavřenýma očima a každý si mohl užít svou praktiku jógy. Mé lekce jsou klidné, často doplněné závěrečnou obličejovou masáží vonným olejíčkem.

O mně:

Jsem narozená ve znamení Panny, ve všem – i v józe – proto hledám řád. Dá se ale taky docela dobře říct, že jóga přinesla řád mně. Naučila mě vytrvalosti, disciplíně a otevřela mi nové obzory. Stala se pevnou součástí mého života a parádně mi ho změnila.

Oblíbená ásana:

To se hodně mění. Snažím se vždycky oblíbit si tu ásanu, která mi z nějakého důvodu nejde – to se mi hodně osvědčilo. Ale pokud bych si vážně měla vybrat, mám ráda záklonové pozice, uštrásanu, supta vadžrásanu nebo čakrásanu.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Je to jediná má záliba, která mi vydržela přes dvacet let, a pořád mi přináší něco nového. Baví mě, protože si v ní každý může najít svou cestu, jak zlepšit svůj život – a za to ji mám moc ráda! 

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Jsem literární redaktorka v nakladatelství, takže hodně čtu (třeba i v kavárně, když to jde :)), trochu taky studuji dánštinu, ráda chodím po Praze pěšky a doma mám dvě kočky.

Oblíbené místo:

Mám ráda Jizerky a taky Mšeno, malé městečko na Mělnicku, kde mají krásné městské lázně a spoustu turistických tras, kde se příjemně relaxuje.

O čem sním:

O světovém míru, první i současné lásce a o dalších hódně chytrých chlapech. :)

Ve studiu se se mnou nyní nepotkáš neboť si dávám jógové prázdniny, ale budu se těšit brzy na setkání. 

Ahoj, 

 

Linda

„V klidu, pomalu vcházej k sobě samému.“

- Nayyirah Waheed -