top of page

pá 13. 1.

|

Workshop | 500 kč

Ženská jóga a Pánevní dno

Málo se o něm mluví a ještě méně se o něm ví. Řeč bude o oblasti ženského pánevního dna. O tom, že síla jenž je ukrytá v této oblasti, vám přinese hlubší propojení s vaší vnitřní ženou, ale také o tom, jak tato část působí na naši plodnost, menstruaci nebo inkontinenci.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ženská jóga a Pánevní dno
Ženská jóga a Pánevní dno

ČAS A MÍSTO

13. 1. 2023 18:00 – 20:00

Workshop | 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Ženská jóga a Pánevní dno Málo se o něm mluví a ještě méně se o něm ví. Řeč bude o oblasti ženského pánevního dna. O tom, že síla jenž je ukrytá v této oblasti, vám přinese hlubší propojení s vaší vnitřní ženou, ale také o tom, jak tato část působí na naši plodnost, menstruaci nebo inkontinenci. 🌺 Pojďte s námi prohloubit svoji ženskost, jemnost i citlivost. 🌺

Tento podpůrný workshop je určen pro všechny ženy, které by chtěly porozumět a rády by se propojily se svým pánevním dnem, a to jak anatomicky, tak také energeticky.

Řeč bude o 3 hlavních rovinách pánevního dna:
  • Rovině fyzické
  • Rovině emoční
  • Rovině energické

Naše pánevní dno je často ignorováno kvůli dysfunkci, traumatu nebo prostému nedostatku znalostí. Fyzicky pánevní dno hraje hlavní roli v síle a stabilitě jádra, jakož i při naší zkušenosti s potěšením.

Energeticky drží naše spojení se smyslem pro uzemnění a kreativní vyjádření každé ženy. Tento workshop bude využívat dechovou práci, svalovou aktivaci a uvolnění. Dále pozice jógy a energickou práci, takže buďte připravené na pohyb a naladění se směrem k sobě.

Ať už chcete léčit dysfunkci nebo bolest pánevního dna. Nebo byste rády rozšířily svou kreativitu a jednoduše se propojily se silou hlubokých svalů jádra, tento workshop vám poskytne nástroje, které potřebujete k udržení zdravého pánevního dna fyzicky i energeticky.

Získáte nejen cenné praktické rady, relaxační i dechové techniky a cviky, ale také staré dobré babské rady. Celým workshopem vás provede zkušená lektorka Vendula Prokorátová, která se zaměřuje na zdravotní aspekty jógy.

Lekce je vhodná pro všechny vědomé ženy, které na sobě chtějí pracovat.

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page