top of page

ne 05. 2.

|

8 týdenní kurz | 8000 Kč | TOP

PLEASURE CONSPIRACY - Pompoir & Tantra - unikátní program pro ženy

Intenzivní a praktický kurz ti přinese klíče k životu, ve kterém si budeš vrnět harmonií, potěšením, smyslností a útulností ve vlastním těle. Vlije ti do žil zápal do života, jiskru do tváře a přivede tě k tvé vnitřní síle, díky které se staneš mocnou, a přitom vnímavou a ladnou šelmičkou. 🌸

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
PLEASURE CONSPIRACY - Pompoir & Tantra - unikátní program pro ženy
PLEASURE CONSPIRACY - Pompoir & Tantra - unikátní program pro ženy

ČAS A MÍSTO

05. 2. 2023 18:00 – 26. 3. 2023 20:00

8 týdenní kurz | 8000 Kč | TOP, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Intenzivní a praktický kurz ti přinese klíče k životu, ve kterém si budeš vrnět harmonií, potěšením, smyslností a útulností ve vlastním těle. Vlije ti do žil zápal do života, jiskru do tváře a přivede tě k tvé vnitřní síle, díky které se staneš mocnou, a přitom vnímavou a ladnou šelmičkou. Vrátí ti zpět, co je tvé vrozené právo.

Celým kurzem vás provede úžasná Kristýna Dobešová poslechněte se si rozhovor o celém jejím projektu na PODCASTU.

Během mého života v Asii jsem se dostala k velmi vnímavé a mocné síle, která pramení z hloubi, z naší pánve. Napojení na tuto energii je pro nás ženy naprosto zásadní, a přesto je to oblast, která je u nás v Evropě dávána do šedé zóny a naše moc je dávána do rukou druhých. My ženy v Evropě máme spoustu privilegií, ale chybí nám ten nejdůležitější kousek skládačky…trochu jako když dostaneš do rukou spoustu hraček na rozptýlení, ale ten nejdůležitější nástroj a klíč je před tebou schovaný.

Trápí tě: 

 • pocit chronické únavy, ztráty jiskry a zápalu pro život 
 • ztráta libida, smyslnosti, propojení se svou ženskostí 
 • inkontinence, problémy související s ochablými svaly pánevního dna 
 • silné PMS, bolestivá/nepravidelná menstruace, příznaky menopauzy 
 • problémy s otěhotněním, rozhozené hormony 
 • ztráta intimity s partnerem 
 • pocit netěsnosti nebo bolesti při intimním styku 
 • necitlivost a neschopnost dosažení vaginálních orgasmů 

Zasvětila jsem roky studiem a vypipláním technik a praktik, které kombinují fyzický trénink svalů pánevního dna a precizní práci s vnitřní energií, ke které vás přivedu. Život bez ní je v odpojení od našeho zdroje. Přináší nám spoustu problémů, které si s tím nedáme do souvislosti, protože ta informace tu prostě není. A já vám teď všechno chci předat a šířit dál, v efektivním, srozumitelném a praktickými nástroji nabitém kurzu…žádné teoretické inspirační tlachání, ale konkrétní praktiky a cviky, které vám změní život.

Vytvořila jsem unikátní kurz kombinující starověké umění Pompoir s technikami na využití energie probuzené v hloubi našeho těla.

Tento intenzivní a praktický kurz ti přinese klíče k životu ve kterém si budeš vrnět harmonií, potěšením, smyslností a útulností ve vlastním těle. Vlije ti do žil zápal do života, jiskru do tváře a přivede tě k tvé vnitřní síle, díky které se staneš mocnou a přitom vnímavou a ladnou šelmičkou.

Naučím tě staré a unikátní techniky a praktiky, se kterými se postupně dostaneme k hluboké inteligenci tvého těla, k tvé energii, k tvé původní čisté esenci. Toto napojení na tvou sílu a energii ti dá naplnění, sebelásku a kompletně novou úroveň potěšení..a to nejen v sexu, ale i v tvém každodenním vnímání tvé přítomnosti. Tenhle vnitřní puls životní síly ti dá úplně jiný level vnímaní a tvoření tvé Reality..ne tak, jak jsme naučené – vnějším nátlakem, kontrolou, manipulací, ale vnitřní mocnou a jemnou silou, která sleduje svůj cíl v plynutí a uvolnění. Tato vnitřní síla ti ukáže, jak lehce se dají tvořit přání. Pro nás ženy je tahle síla přirozená a to, že jsme naučené vyvíjet jen tu vnější – tlačení na pilu, kontrolu situací, tlak na výsledek, porovnávání a soutěžení, nám přináší velký stres a opakovaná vyhoření. Tento kurz je proto velmi vhodný i pro ženy šéfky, které toto žijí ve své práci a je pro ně nutné to umět po odchodu z práce vybalancovat a uvolnit se zpět do své ženské esence.

 • Jeden z pilířů kurzu je umění Pompoir, kterým vás postupně provedu. Pompoir je starověká technika, kdy žena dokonale ovládne jednotlivé svaly pánevního dna. Ve světě, kde máme přístup maximálně ke Kegelovým cvikům, je tohle nádherné umění jako otevřít tajné dveře do světa plného potěšení a intimity. Ukážu vám krok za krokem, týden po týdnu, jak svaly zapojovat a jak je znovu vnímat. Toto umění z vás udělá moderní kněžku a bohyni milostného života. Díky tomu, že svaly posílíme se velmi zvýší jejich vnímavost a citlivost a tobě se dostane úžasně intenzivních prožitků při milování, zvýší se chuť na sex, zalije tě tvá přirozená smyslná záře. Díky tomuto umění se vrátí schopnost vaginálních orgasmů. Toto umění pocházející od indických chrámových tanečnic Devadasi přinese úžasné prožitky i tvému partnerovi, kdy při milování můžeš svými svaly stimulovat a masírovat, podle toho, jak se vám zrovna zlíbí. Pohybů a jejich kombinací je celá škála. Tím toto umění velmi podpoří i novou úroveň intimity a propojení mezi partnery.

Tím, že je Pompoir intenzivním tréninkem svalů pánevního dna, postupně vymizí i problémy související s jeho ochablostí.

 • Druhým pilířem kurzu je práce s vnitřní energií. Díky tréninku umění Pompoir a dalším cíleným technikám probudíme spoustu energie, ve tvé pánvi a najdeme k ní cestu. Tato čistá tvořivá životní energie je tu pro tebe a ty se naučíš, jak ji cirkulovat do svého těla, využívat pro svou regeneraci, omlazení, ale i tvoření. Necháme ji zaplavit naše tělo zápalem pro život a pro to co skrz tuhle energii chceš tvořit..tvá přání, tvou Realitu..

Díky tomu, že je tato hluboká energie naprosto čistá, nám pomůže vidět a uvolnit to, co není čisté a původní v nás. Naučené vzorce a škatulky, které nám neslouží a které nám brání v žití našeho nejvyššího potenciálu. Dovolí nám uvolnit emoce a příběhy, které si my ženy ukládáme právě do naší pánve a které nám pak způsobují různé psychosomatické obtíže.

Kurz je pro tebe jestli: 

 • Se chceš stát umělkyní Pompoir 
 • Cítit vnitřní sílu, klid, harmonii a ladnost 
 • Žít na vlně potěšení a požitku přítomného okamžiku 
 • Vyzmizíkovat problémy vycházející z ochablého pánevního dna 
 • Mít ten nejúžasnější intimní život (a být i ta nejúžasnější milenka 😊 ) 
 • Propojit se zpět se svojí ženskou esencí, hlubokou moudrostí a svým skutečným JÁ 
 • Napojit se na tu úžasnou prvopočáteční tvořivou energii v tvé pánvi a využít ji ve svůj prospěch - pro regeneraci, omlazení, či tvorbu a manifestaci vlastní Reality 

Techniky a znalosti, které jsou zatím převážně výsadou žen na dálném východě jsou tu teď pro tebe.

Jak kurz probíhá: 

Kurz je společná 8týdenní cesta, na které vás krok za krokem povedu

 • 1x týdně společné 2 hodiny praxe 

Každý týden budeme mít dvě hodiny, kde vás naučím vždy další a na sebe navazující cviky, techniky a praktiky. Bude zde také prostor pro sdílení a otázky. Je to uvolněný a bezpečný prostor pro tebe a bude to také sranda a jízda 😊

 • Materiály a techniky na každý týden 

Na společných hodinách dostaneš také materiály, plán a techniky na každý den aktuálního týdne na procvičování doma.

 • Cvičební plán, pracovní sešit 

Mám pro tebe přehledný cvičební plán, který tě efektivně provede k umění Pompoir a který ti zůstane na další trénink i po skončení společné cesty. Tvůj lexikon k této superschopnosti 😊

Pracovní sešit pro zaznamenání si tvé cesty a pro tebe důležitých teoretických i praktických bodů a milníků

 • Společný prostor pro sdílení 

Kromě 2hodinového prostoru každý týden dostaneš přístup do privátní skupiny na FB, kde můžeme během týdne komunikovat a všechny sdílet naše postřehy a otázky. Nebudeš v tom sama a je důležité být na této cestě vidět a cítit podporu. Tento přístup ti zůstane navždy a já doufám, že se naše komunita Spiklenek Slasti bude dále rozšiřovat.

 • Bonusové materiály 

Jako bonus dostaneš cvičení a techniky pro období menstruace.

Pokročilé techniky pro práci s energií.

Tipy na práci s Yoni vajíčkem či hůlkou.

 • Kontraindikace: 

Nedoporučuji tento kurz v těhotenství, ale počkat si alespoň po 6ti nedělí.

Doporučuji konzultaci se svým doktorem při epilepsii, či vážných psychických poruchách.

Pokud jsi v nedávné době prodělala léčbu/operaci v pánevní oblasti, prosím také o konzultaci s doktorem.

Chci Vám dát něco, co konečně nesklouzne po povrchu, ale přinese trvalou změnu. Toto umění a přístup k této naší úžasné síle a potěšení je vrozené právo nás všech. Nezapomeň, že klíč je v hloubi a vždy dopadne až na dno a že tvá záře pramení z temnoty hloubky tvého těla.

Na každém konci naší páteře – naší osy – je stejně důležitá kostěná nádoba, my jsme naučené být jen v mysli, ale na nás ženy čeká naše síla, moudrost, potěšení, zdraví a harmonie na druhé straně…v naší pánvi.

Moc se na Vás všechny těším,

Kiki 🌞

Kurz je vhodný pro všechny vědomé ženy, které na sobě chtějí pracovat. 

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page