top of page

ne 06. 10.

|

10 týdnů kurz | 2800 kč

Kurz Jógové Terapie

10 večerů plných poznání a pohody. Hledáte způsob, jak se vyrovnat se stresem, zlepšit svůj spánek a pečovat o své tělo i duši? Jógová terapie je způsob, jak všechny zmíněné oblasti opečovat skrz jógové techniky jako je ásanové cvičení, pranajáma (dech), relaxace, meditace a drobné denní zvyky. 💫

Kurz Jógové Terapie
Kurz Jógové Terapie

ČAS A MÍSTO

06. 10. 2024 19:00 – 20:00

10 týdnů kurz | 2800 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

10 večerů plných poznání a pohody Hledáte způsob, jak se vyrovnat se stresem, zlepšit svůj spánek a pečovat o své tělo i duši? Jógová terapie je způsob, jak všechny zmíněné oblasti opečovat skrz jógové techniky jako je ásanové cvičení, pranajáma (dech), relaxace, meditace a drobné denní zvyky. 💫

Kurzem vás provede zkušená lektorka a jógová terapeutka Zuzana Krajča, která se kromě jógy jako celostního přístupu věnuje i psychoterapii.

Připojte se k nám na deset večerů, které vám přinesou klid, uvolnění a nové znalosti o tom, jak dosáhnout celkové harmonie. Co vám kurz přinese?

Každé naše společné setkání je věnováno specifickému tématu, které vám pomůže pracovat na různých aspektech vašeho zdraví a pohody.

  1. Spánek - Naučíte se techniky pro klidný a hluboký spánek. Zvládání situací, kdy spánek nepřichází.
  2. Práce se stresem - Zjistíte, jak zvládat stres pomocí dechu a pohybu a relaxace. Od okamžité pomoci k dlouhodobým návykům.
  3. Relaxační techniky - Objevíte metody pro okamžité uvolnění těla i mysli.
  4. Bolavá bedra - Cviky a tipy pro úlevu od bolesti v dolní části zad.
  5. Zatuhlá šíje - Uvolnění krční páteře a ramen pro větší pohodu.
  6. Práce s emocemi - Jak najít vnitřní rovnováhu a klid skrze jógovou praxi a uvolnění hrudníku. Zjistíte, jak pracovat s emocemi, které se objeví během praxe. A zkusíme si i emoční karty.
  7. Naladění se na sebe - Prohloubení vnímání svého těla a mysli, tak abyste dokázali samy poznat, které pozice vám dělají dobře a jak zapojovat tělo. Budeme se učit vnímat i ty části těla, kterým obvykle nevěnujeme pozornost.
  8. Imunitní systém - Podpora zdraví pomocí jógových technik. Jak si nastavovat a hledat vlastní hranice.
  9. Energetická rovnováha - Jak obnovit a udržet svou vnitřní energii. Objevíme vlastní motory. Jak rozeznat, kdy jsem unavený a kdy se mi prostě nechce.
  10. Mindfulness - Praktiky pro každodenní všímavost a život v přítomnosti. Jak být plnou pozorností na podložce.
Pro koho je kurz určen?

Kurz je ideální pro všechny, kdo se zajímají o zdraví, jógu a celkovou pohodu. Nezáleží na vaší předchozí zkušenosti s jógou - kurz je otevřený pro začátečnice/íky i pokročilé.

Přijďte se naladit na sebe a najít cestu ke klidu a zdraví. Těšíme se na Vás 🙏🏻

Namaste, Zuzka

Kurz je vhodný úplně pro všechny, včetně začátečníků v józe

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page