top of page

út 31. 1.

|

8 týdnů kurz | 2300 kč

Jóga pro ženy - uzavřený kurz

To, že má jóga blahodárný vliv na naše tělo a duši je všeobecně známo. V tomto kurzu ale půjdeme víc do hloubky, do samé podstaty ženské energie ukryté v pánevním dnu, energie, kterou chceme podpořit a dát tak našemu tělu sílu, zdraví a vitalitu. Z lekcí budete odcházet protažené, posílené, rozzářen

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jóga pro ženy - uzavřený kurz
Jóga pro ženy - uzavřený kurz

ČAS A MÍSTO

31. 1. 2023 15:30 – 16:30

8 týdnů kurz | 2300 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Jóga pro ženy - uzavřený kurz Pro lepší hormonální stabilitu, vitalitu, krásu a zdraví 🪷 S Kačkou Janebovou, která se specializuje na jógu pro ženy. To, že má jóga blahodárný vliv na naše tělo a duši je všeobecně známo. V tomto kurzu ale půjdeme víc do hloubky, do samé podstaty ženské energie ukryté v pánevním dnu, energie, kterou chceme podpořit a dát tak našemu tělu sílu, zdraví a vitalitu. Z lekcí budete odcházet protažené, posílené, rozzářené a plné energie. Čemu se budeme v kurzu věnovat?

Tento kurz je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku i bez předchozích zkušeností s jógou a vzhledem k tomu, že se budeme seznamovat s pánevním dnem i se cviky z hormonální jógy, je vhodný pro ženy, které trápí např. bolestivá či nepravidelná menstruace, problémy s otěhotněním, cysty na vaječnících, pre-menopauza, menopauza či diastáza.

Budeme praktikovat také pozice proti stresu, cviky na podporu kvality pokožky a podpory růstu vlasů a vyzkoušíme i face jógu pro omlazení obličeje a dekoltu.

Na závěr každé lekce vás čeká relaxace s vonnými olejíčky, hudbou a pár překvápky 😊

Lekce 1: seznámení s dechem a pánevním dnem

Naučíme se základní rozcvičku na rozhýbání a zahřátí pánevního dna. Jemný a vědomý pohyb, kterým postupně zlepšíme funkčnost hlubokých břišních svalů. Příjemným benefitem bude postupné vymizení bolesti zad, které jsou častým jevem při oslabeném pánevním dnu. Také se naučíme základní dechové techniky, které budeme používat v průběhu celého kurzu.

Lekce 2: pro rovnováhu hormonálního systému

Prohloubíme pozice, které jsme praktikovaly v první lekci. Dále se zaměříme na speciální pozice s dýcháním do pánevního dna, kde se nachází naše reprodukční orgány. Celá lekce nás zharmonizuje a stabilizuje hladinu hormonů v našem těle.

Lekce 3: zaměřeno na bedra

Prohloubíme pozice z předchozích lekcí a zaměříme se na problematickou část naší páteře – bederní oblast. Naučíme se správně chodit do pozic, celou oblast prodýchat a podpořit.

Lekce 4: pozice pro dobré trávení a zažívání

V této lekci se po rozcvičce a opakování z předchozích lekcí zaměříme na pozice, které podpoří naše trávení a zažívání.

Lekce 5: pozice pro hubnutí a očistu organismu

Po základní rozcvičce na prokrvení pánevního dna a hormonální stabilitu, kterou trénujeme od začátku kurzu, se zaměříme na pozice pro hubnutí a očistu organismu.

Lekce 6: pozice proti napětí a stresu

Po opakování a prohlubování pozic z předchozích lekcí se zaměříme na pozice, které nám uvolní celé tělo a pomůžou zbavit se napětí a stresu. Na závěr této lekce bude následovat delší relaxace s masáží krční páteře a hlavy.

Lekce 7: Posílení středu (a zase to pánevní dno)

Kolem středu našeho těla a pánevního dna se točí celý náš kurz, v této lekci se kromě nám již známých technik na posílení pánevního dna zaměříme na sestavu pro posílení a zpevnění celého našeho středu.

Lekce 8: Pozice pro krásu

Na závěr kurzu si po opakování cviků, které už umíme, naučíme pozice pro krásnou pokožku, růst vlasů, pozice podporující prokrvení pokožky a základní techniky face jogy, která redukuje vrásky v našem obličeji.

Kurz není vhodný pro těhotné, vítány jsou všechny vědomé ženy, které na sobě chtějí pracovat.

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page