top of page

pá 22. 4.

|

páteční speciál | 350 kč

Jarní jógové plynutí ke Dni Země

Speciální prodloužená lekce jógy ve znamení oslavy Dne Země, při které se pomocí dechu a pohybu postupně propojíme se svým tělem, Matkou zemí a přírodou (protože i my jsme její součástí).

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jarní jógové plynutí ke Dni Země
Jarní jógové plynutí ke Dni Země

ČAS A MÍSTO

22. 4. 2022 18:00 – 20:00

páteční speciál | 350 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

POPIS KURZU / WORKSHOPU

REZERVACE

Jarní jógové plynutí ke Dni Země Speciální prodloužená lekce jógy ve znamení oslavy Dne Země, při které se pomocí dechu a pohybu postupně propojíme se svým tělem, Matkou zemí a přírodou (protože i my jsme její součástí). 

Lekcí vás provede sympatická a usměvavá Martinka Minaříková

Co nás na prodloužené lekci čeká? 

✔️ Dvouhodinová lekce přináší prostor pro ucelenou jógovou praxi se vším, co k ní patří.

✔️ Na lekci si prohřejeme a protáhneme celé naše tělo, plynule projdeme přes několik dechových technik a jógových pozic, které nám pomohou se zastavit v rušném shonu velkoměsta a uzemnit nás.

✔️ Najdeme své pevné propojení se zemí prostřednictvím vědomého pohybu a zavnímání opory našich nohou a rukou při kontaktu s podložkou.

✔️ Nakonec si plnohodnotně odpočineme při provoněné relaxaci až k příjemnému uvolnění. Zklidníme mysl a přispějeme si tím k vnitřní vyrovnanosti.

✔️ Celou naši společnou praxi bude doprovázet vědomý dech a nejznámější jógasútra - sthira sukha asana (pevná a zároveň pružná a pohodlná pozice) správné nastavení pozic - opora, zaosení, směr pohybu, přirozený dech v pozicích a uvolnění přebytečného napětí.

✔️ Budeme využívat jógové pomůcky, zjistíme jak nám třeba takový bloček nebo pásek pomůže prodloužit ruce a jak využít třeba deky nejen jako přikrytí při relaxaci.

 Pro každého budou nabídnuty vhodné varianty pozic. Na lekci jsou tedy vítáni jednoduše všichni. 

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page