top of page

ne 08. 12.

|

Yoga 4 everybody | 490 kč

Adventní Jin jóga s dárkem

Po téhle lekci se protáhnete a možná i zapotíte, ale určitě se také zastavíte, zpomalíte a budete se cítit jako po skvělém víkendovém 🧖‍♀ WELLNESS POBYTU. 🧘🏻‍♂

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Adventní Jin jóga s dárkem
Adventní Jin jóga s dárkem

ČAS A MÍSTO

08. 12. 2019 17:00 – 19:10

Yoga 4 everybody | 490 kč, Praha

POPIS KURZU / WORKSHOPU

Přijďte si během všeho toho vánočního shonu trochu odpočinout a nabrat novou energii na prodlouženou lekci Jin jógy s Bárou. Odnesete si z ní nejen naprosto zrelaxovanou mysl a tělo, ale také malý dáreček.

Co vás čeká? 

Tuto dvouhodinovku začneme úvodním dechovým cvičením a soustředěním, po kterém už se pomalu přesuneme do jednotlivých jinových pozic. V těch setrváme delší dobu než na běžné dynamické lekci a využijeme i různé pomůcky - deky, bločky a bolstery, které nám umožní dosáhnout většího uvolnění. Workshop pak bude zakončený jemnou relaxací s aromaterapeutickým dotekem a kapkou směsi éterických olejů pro příliv nové energie.

Pro koho je workshop vhodný? 

Jin jóga je vhodná pro všechny stupně pokročilosti. Velmi vhodná je pro jedince, kteří cítí psychickou únavu, pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání, pro sportovce, kteří jsou po tréninku a sportovním výkonu zkrácení či jednostranně zatížení.  Při pravidelném praktikování nás dokáže Jin jóga nabít novou energií a uvolnit dlouhotrvající bloky. Po lekci můžete vnímat rozdíly v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění.

Co s sebou?  

Pohodlné teplejší oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu.

Těším se na vás,

Bára

Kurz je vhodný úplně pro všechny včetně začátečníků.  

REZERVACE

Sdílet událost

bottom of page