TERKA KALINOVÁ

lektorka jógy a fotografka

1/1

Můj styl výuky:

Můj styl se vyvíjí stejně tak, jako já sama. Ráda experimentuji a hraji si se skládáním pozic do kreativních sekvencí. Kombinuji dynamiku s jemností, sílu s pružností. Snažím se, aby lekce stále přinášely radost a vládla v nich přátelská atmosféra, kde se každý může cítit příjemně i bezpečně. Na závěr lekce studenty rozmazluji aroma esencemi, které pečlivě vybírám. 

O mně:

Jsem holka, která se snaží naplno užívat všeho, co jí život přináší. Moc ráda se směji a zkouším nové věci. Mou biblí je knížka "Jíst, meditovat a milovat" a tímto mottem se v uvozovkách řídím.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga je pro mě teď už životní styl, který mi dává pocit stability a často i opory. Ať už jde o fyzické účinky pro celé tělo, tak i emoční prožitky a především zastavení, které je v nastaveném tempu života velkým bohatstvím.

Baví mě pocit volnosti a možnosti být sám sebou. Líbí se mi i variabilita, díky které je jóga dostupná v různých životních etapách.

 

Co mám ale možná nejradši jsou moji studenti, kolegové a učitelé, kteří mi přináší radost, motivaci i inspiraci. 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Co to jde, utíkám z města a trávím čas v přírodě, rozmazluji svého pejska, cestuji a objevuji nová místa, posedávám v kavárnách s knížkou v ruce, vařím asijský jídla a někdy prostě taky jenom odpočívám a nedělám vůbec nic. 

 

O čem sním:

Abychom všichni byli o něco více usměvavější, protože úsměv a smích někdy prostě stačí :) 

Budu se na vás těšit, každé pondělí v 16:45 se dobijeme dynamickou Vinyasa jógou, a nebo v pátek ve 12:00 hodin Vinyasa jógou v jemnějším stylu.

Ahoj,

Terka

„More Yoga, less drama.