TEREZA BEROUNSKÁ

lektorka jógy a průvodkyně žen

1/1

Můj styl výuky:

V průběhu lekcí se snažím pracovat se svou myslí, uvádět ji do stavu klidu, bez rozptýlení a beze strachu. Zároveň ráda v lekcích předkládám svému tělu neustále nové výzvy, aby mě ve zdravé míře dostávaly do situací fyzického i psychického nepohodlí, které si časem dokážu přetvořit v pohodlí.

Tento můj přístup k fyzické praxi se promítá i v mých lekcích, které plynou a jsou plné neobvyklých ásán a vinyas.

O mně:

Několik let zpátky jsem působila jako členka reprezentačního týmu ve sportovním aerobiku. Konkurence v tomto sportu byla veliká a kdykoliv jsem soutěžila, snažila jsem se být výrazně lepší než ostatní a vyhrát, což se nakonec dost často promítalo i do mého osobního života. Po úrazu kolene jsem s aerobikem skončila a objevila kouzlo jógy, která mě učarovala právě svým nenásilím a nesoutěžením. Józe se intenzivně věnuji od roku 2016.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

To, čím si mě jóga získala je spojení, začlenění se a jednota, žádná soutěž, žádná výhra, žádá prohra. Postupně jsem se naučila díky ní nesoutěžit ani sama se sebou ani s nikým jiným.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Trávím čas s dětmi, pořádám ženská setkání, jsem v přírodě, nebo se vzdělávám v oblasti ženství, sexuality a těhotenství.

 

Oblíbené místo:

Je mi dobře všude, když jsem v souladu se sebou.

O čem sním:

Jako lidské bytosti máme k dispozici nekonečný potenciál prohlubování našeho sjednocení s přírodou, silami života a naší pravdou. A o tom sním, o tom co mě čeká v tomto nekončícím prohlubování a sjednocování.)

 

Těším se na vás, vždy ve středu odpoledne na Jemné Flow józe v 16:45 hodin.

 

Tereza

 

Další
Další

„Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift.

That is why it is called the present.“