top of page

STUDIO NEWS: Květen 2022

Téma měsíce: (Sebe)Láska

Květen sebou již tradičně přináší lásky čas. Témata jako láska / sebeláska / vděčnost a další, ale v józe najdete celoročně. Tak například takové záklonové pozice jsou často spojovány s otevřením srdce a uvolněním emocí. Jóga ale nejsou jen krásné pozice, je to i vnitřní práce, která se chtě nechtě časem promítá i do našeho osobního života. Jak tyto principy podpořit a začlenit do své jógové praxe?

děti Indie

První cestou k sebelásce je často umění projevovat vděčnost. Mnoho našich lektorů doporučuje si každý večer do malého deníčku zapsat alespoň 3 momenty, za které jste ten den vděční. Na konci měsíce uvidíte opravdu velkou dávku krásných momentů, které Vám znovu vykouzlí úsměv na tváři.


Den matek ve studiu - neděle 8.5.

Ta nejkrásnější láska je láska mateřská a my to moc dobře víme. V neděli 8.5. proto otevíráme akci 1+maminka zdarma. Přijďte se svou maminkou a nebo dcerou / synem na jógu a jeden z Vás bude cvičit zdarma. Do poznámky ke své rezervaci pouze stačí napsat heslo “maminka” a my Vám místo navíc zarezervujeme. V rozvrhu si můžete vybrat lekci od 17:45 Hatha jóga nebo 19:00 Jin jóga.


Vyzkoušejte naše květnové události, které otevřou srdce dokořán:


s Vendulou Prokorátovou - 6.5. od 18:00

Jak spolu souvisí jóga a naše emoce? To Vám ukáže v praktickém mini workshopu terapeutka Vendula Prokorátová. Ta kromě cvičení jógy pracuje i jako konzultantka na krizových linkách, díky tomu moc dobře ví, jak důležité je umět zvládat každodenní stres. Přijďte se inspirovat osvědčenými technikami, jak s emocemi pracovat.

s Terkou Kalinovou - 13.5. od 18:00

Oblíbený dvouhodinový páteční speciál tradiční jógy za zvuku manter a vůně santalového dřeva. Taková je intenzivní masterclass, tentokrát zaměřená na záklony a otevírání hrudníku. Přijďte vyzkoušet jógovou lekci inspirovanou tradiční praxí v Indii.


s Nikki Votrubovou - 14.5. od 14:30

Pokud byste si rádi dopřáli dávku nového odhodlání a chtěli zapracovat na sebedůvěře, Nikki si pro Vás připravila intenzivní workshop, ve kterém představí nejrůznější oblíbené jógové pozice s lehkostí a radostí.


s Katkou Prýmkovou - 22.5. od 18:00

Anahata - srdeční čakra, přesně na ni se bude zaměřovat nedělní speciál s Katkou, která vám ukáže, že čakry nemusí být úplná španělská vesnice. Workshop bude zaměřený na pozitivní i negativní vlivy, které se skrze nerovnováhu v našich čakrách přenášejí na naše fyzické tělo. Těšit se můžete i na jógovou sestavu zaměřenou právě na naše srdeční centrum.

s Helčou Pankowskou - 27.5. od 18:00

Třeštičkou v našem květnovém sledu událostí je intenzivní mini workshop, ve kterém Vám zkušená lektorka Helena Pankowská ukáže ty nejlepší průpravné cvičení, vysvětlí principy zaklánění se, ukáže varianty, aby si záklony užil opravdu každý a nakonec vysvětlí důležitost kompenzačních cviků. To vše z pohledu oblíbené Fyzio jógy.


Navštěvujete raději otevřené lekce ve studiu?

Naše lektorky si pro vás vytvořily speciálně sestavené a doslova láskyplné lekce, v rozvrhu je najdete označené růžovou barvou. Lekce jsou samozřejmě Multisport friendly nebo za standardní ceny studia.

V květnu take otevíráme 2 kurzy pro lektory jógy

s Terkou Katolickou - 7.5. od 14:00

Rádi byste si osvěžili znalosti z anatomie a připomněli si základní informace, se kterými jako lektoři jógy denně pracujete? Přijďte na praktický workshop vedený zkušenou fyzioterapeutkou a jogínkou Terezou Katolickou a připomeňte si základní principy zdravého pohybu.


s Terkou Kalinovou - 15.5. od 9:00

Praktické celodenní školení pro lektory jógy s Terezou Kalinovou, kteří by si rádi osvěžili nebo doplnili znalosti v oblasti vedení a sestavování lekcí vinyasa flow jógy. Naučte se vytvářet nezapomenutelné lekce s jasným záměrem a logickou posloupností pozic. Zjistěte, co je to tak zvaná “Peak pose” a jak s ní v lekci pracovat a načerpejte inspiraci.


Připravované akce u nás ve studiu můžete vždy aktuálně sledovat na KURZY A WORKSHOPY

73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


1606366_633886606671294_1763616045_o.jpg

Ahoj, děkuji, že jste zavítali na tento blog

Který píšu od srdce tak, jak věci vnímám v daný okamžik nebo tak, jak jsem je prožila na svých nikdy nekončících cestách do mé milované Asie. Děkuji, že máte otevřenou mysl a snad vám některé řádky budou inspirací na vaší cestě, ať už se vydáte kamkoliv. 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page