top of page

PETRA TJOKORDA

lektorka jógy

Můj styl výuky:

Můj styl se neustále vyvíjí a mění, stejně tak jako já sama. Teď mě baví spíše klidnější lekce, kde je větší prostor pro zastavení, navnímání se na sebe sama, a tedy i na potřeby našeho těla i duše. Ráda pracuji se záměrem, který pomáhá s uvědoměním, co potřebujeme pro pocit naplnění. V mých hodinách najdete pránájámu (dechové techniky), protažení, zahřátí, posílení těla a na závěr následuje relaxace zahalená do vonných olejů či vyladěných zvonkoher. Mým přáním je, abyste z mé hodiny odcházeli s úsměvem, plni energie, s příjemným pocitem po těle, klidnou myslí a s pohlazenou duší.

O mně:

Jsem milující máma, manželka a přítelkyně. Celoživotní nezdolná optimistka. Ráda žiju život tady a teď a sjíždím každou vlnu, co přijde, bez zbytečného odporu a úsilí. V mojí klidné býčí povaze se nezapře požitkář. Mám ráda kvalitní jídlo, masáže, hezké prostředí a estetično. Lidé si mě často spojují s pohodou a vnitřním klidem. Úsměv je mé poznávací znamení. :-)

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mě ve vlnách doprovází 12 let. Začala jsem s power jógou, jako doplňkem k jiným sportům. Po narození mých 2 synů jsem potřebovala, víc než kdy jindy, být sama se sebou. Potřebovala jsem zklidnit těkavou mysl, znovu se naladit sama na sebe, protáhnout se a posílit tělo. Přirozeně jsem tíhla k pomalejším stylům jógy. Studiem filozofie jógy jsem zjistila, že některými principy jógy intuitivně žiji už několik let. Díky lektorskému kurzu jsem se v józe ještě víc “zabydlela” a těší mě, že se můžu dál vzdělávat. Jóga je pro mě klíčem ke zdraví, vitalitě, dobré náladě a vnitřnímu klidu. Zároveň je pro mě velkou inspirací a troufám si říct, že je součástí mojí cesty.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Pečuji o svou milovanou rodinu nebo se setkávám s přáteli. Mojí další vášní jsou minerály, ze kterých tvořím šperky pro ženy. Ráda trávím čas v přírodě, sportuji, cestuji, čtu a někdy jen tak lenoším.

 

Oblíbené místo:

Je uvnitř mého já, a to díky józe. Můj vnitřní svět odráží můj život venku. Jsem šťastná, že mohu být součástí přírody. Pokud zurčí potok, vodopád, šumí oceán a k tomu švitoří moje rodina, považuji to za obrovský dar.

O čem sním:

Mám štěstí, že ve svém běžném životě vlastně žiju svůj sen. Snad jen víc cestovat... :-)

 

Happiness jógu každé pondělí ve 12:00 hodin.

Jógové probuzení každou středu v 7:30 hodin.

 

Těším se na vás :-)

 

Petra 

 

Další
Další

„Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift.

That is why it is called the present.”“

bottom of page