top of page

MARTINA HAVLOVÁ

lektorka Fyzio jógy a fyzioterapeutka

pátek v 7:00 hodin

Snímek obrazovky 2022-11-07 v 21.30.44.png

Můj styl výuky:

Každá má lekce vzniká až ve chvíli, kdy stojím před vámi na podložce, podle nálady a energie celé skupiny, daného dne, ročního období a spousty dalších podnětů.

O mně:

Jsem tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou. Žila jsem několik let v Austrálii a na Maledivách a poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Jsem nadšená fotografka i dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí. Mimo jógu mě baví také číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu. 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Nejspíš se snažím domluvit rukama i nohama někde v nejzapadlejší vesnici Asie. A pokud se zrovna netoulám někde po světě... učím se hrát na ukulele nebo se vznáším na svém malém obláčku někde nad Žižkovem.

 

O čem sním:

O tom, že uvidím vybíhat malé tučňáky z moře na jihu Patagonie, že ještě jednou zažiji vznášející se světlušky uprostřed rýžových polí. O lásce, o přátelství, o světě bez násilí a asi o milionech dalších věcí.​

Kurzy a Workshopy se mnou

  • 24. 11. 2023 18:00 – 20:00
    Workshop s fyzioterapeutkou I 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
    Na workshopu vytvoříme komplexní náhled na formativní sílu dechu. Seznámíte se s dechovými technikami, které mění koncentraci, odolnost vůči stresu, energetickou hladinu a mnohé další. Vytvoříme komplexní náhled na formativní sílu dechu.
  • 20. 10. 2023 18:00 – 20:00
    Workshop s fyzioterapeutkou I 500 kč, Jungmannova 22/9, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
    Na workshopu vystavíme základ zdravému pojetí jógové praxe. Workshop nabídne variace jógových pozic se záměrem zajištění podnětů pro dosažení optimálního nastavení těla, které je základem pro efektivní rozvíjení praxe.
bottom of page