Markéta Obrová

Jsem lektorka jógy milující život a jeho různorodost.

 

Můj styl výuky:

Je kreativní s notnou dávkou lehkosti, špetkami humoru a s respektem a úctou jak k základním hodnotám jógy, tak k individuálním možnostem lidského těla. Každá lekce je tak jedinečná, odehrává se v dané chvíli s autentickým prožitkem. 

Cesta k józe se mi ukazovala již v dospívání, k aktivní praxi jsem přešla v mých 18ti let, od té doby praktikuji, je tedy tomu více jak 20 let…a vášeň mě v tomto směru neopouští. Každý den tak děkuji, že mohu naplňovat své poslání lektora jógy a i z tohoto důvodu neustále studuji její různé aspekty.

Jsem aktivní lektorkou jógy od roku 2015 s certifikací instruktora jógy na základě Osvědčení od MŠMT s další specializací Powerjógy 200 h, učitelem jógy u Yoga Alliance RYT 200, lektorem restorativní jógy, jógy pro seniory, těhotné, ženské jógy a čakrové jógy. Jako věčná studentka si dále prohlubuji svá studia v jógové terapii na Univerzitě Karlově.

O mně:

Jsem člověk, co zkouší plno věcí, u některých vydrží, u některých ne. Dokážu se nadchnout a zase rychle ochladnout, pokud zjistím, že mi daná věc po bližším prozkoumání nevyhovuje. A proto jsem asi mimo jiné studovala módní návrhářství na střední škole a na vysoké škole práva a pak ekonomii – ty jsem dokončila. :)  Ale do všeho jdu s nadšením a touhou zjistit podstatu. Píši, maluji, vařím, studuji a miluji svou rodinu a blízké. Jsem šťastná, že mohu žít – kdy jindy než teď.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga je pro mě jako v té říkance: „jsi chleba a sůl a klobouk a hůl“, je pro mě základní potravou mého života i příchutí, ochranou a oporou. Je pro mě přirozeným propojením – jedno bez druhého je jen půl a možná někdy i méně, než celek. 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Jsem buď v kruhu rodinném, nebo ve škole, či v práci, v přírodě, nebo s přáteli. 

 

Oblíbené místo:

Někdy je to postel :) , kde zavřu oči a sním. Jindy třeba kuchyň a výroba domácích pamlsků.

 

O čem sním:

Aby všechny bytosti byli šťastny.

 

S pokorou, úctou, láskou, namasté.

 

Markéta

  • Facebook Yoga4everybody
  • Instagram Yoga4everybody
  • YouTube Yoga4everybody
  • Pinterest Yoga4everybody

Copyright © 2019 Yoga4Everybody. Všechna práva vyhrazena.