Lucie Tylšarová

Můj styl výuky:

Iyengar jógu jsem poznala díky Janě Chadimové, která před sedmy lety končila TTC a potřebovala cvičence. Jelikož jsem líná a spíše než pohyb dávám přednost knize nebo filmu, řekla jsem si, že to zkusím a byl to opravdu silný zážitek. Po odcvičení lekce mne bolelo celé tělo, ale co mne dostalo, byl klid v duši i v hlavě. Na tomto stylu jógy se mi líbí preciznost a i využití pomůcek přesně tam, kde naše tělo už nestačí.

O mně:

Jóga mi změnila život, od té doby co jsem začala cvičit se měním a poznávám sama sebe každý další den. Vystupuji ze své komfortní zóny a při tom se mám víc ráda. Koukám na svět okolo sebe a vidím vše jinak. Je skvělé, že jsem i po sedmi letech na začátku.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Jak jsem již zmínila, mám ráda své pohodlí, občas lenoším s knihou v křesle nebo koukám na hezký film. Ráda trávím čas s přáteli nebo se procházím po lesích.

 

Oblíbené místo:

Příroda ve všech podobách - moc ráda chodím na procházky do lesa a poslouchám jeho zvuky, když jsem na dovolené ráda šnorchluji a pozoruji mořský svět. Stejně tak ráda usedám do křesla a čtu si .

 

O čem sním:

Sním o spoustě věcech. :) Ke štěstí mi ale postačí, když budou mí blízcí zdraví a spokojení.

 

Krásný den, 

 

Lucka

„Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.“

- Dalajláma -

  • Facebook Yoga4everybody
  • Instagram Yoga4everybody
  • YouTube Yoga4everybody
  • Pinterest Yoga4everybody

Copyright © 2019 Yoga4Everybody. Všechna práva vyhrazena.