• Facebook Yoga4everybody
  • Instagram Yoga4everybody
  • YouTube Yoga4everybody
  • Pinterest Yoga4everybody

Copyright © 2019 Yoga4Everybody. Všechna práva vyhrazena.

Karolína Leia

Můj styl výuky:

Jemná jóga, která jde skutečně do nitra... Mám ráda jógu, která působí nejen na tělesné úrovni, ale proniká i do jemněhmotných sfér naší bytosti (energetické, emoční, mentální, spirituální). Proto se na mých lekcích často setkáte i s pranajámou (dechové techniky), zpěvem manter, aromaterapií anebo například řízenými meditacemi. Zakládám si hodně na hudbě, kterou na lekcích pouštím a která vždy podkresluje celkovou atmosféru...

O mně:

Jsem věčná studentka, lačná poznání, neustále hledající, objevující, nalézající... srdcem Češka, duší Indka. Od malička jsem chtěla zachraňovat svět, proto jsem se rozhodla studovat Mezinárodní politiku a diplomacii, ale osud tomu chtěl, že jsem neskončila v OSN, ale po 8 letech korporátního života jsem si konečně začala plnit svůj sen a začala učit jógu. Miluji Indii a dá se říct, že je mým druhým domovem. Studuji sanskrt, ajurvédu, hraji na indické harmonium a věnuji se indickému chrámovému tanci Bharata Natyam.

Oblíbená ásana:

Vrkšásána (pozice stromu). Miluji rovnovážné pozice, možná i proto, že jsem Blíženec a že rovnováha je pro mě velké téma. Téma každodenní dynamické proměny :-) Miluji ten pocit kdy cítím, že mám kořeny hluboko prorostlé do Země... a zároveň jsem otevřená všemu, co mě přesahuje a odevzdávám se moudrosti Vesmíru.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Vnímám jógu jako spojení. Spojení se sebou samým, s okolím, se Zemí, s přírodou, s Univerzem. Baví mě na ní, že je svobodná, proměnlivá a že stejně jako já dokáže být dynamická, ale i jemná a klidná. Baví mě na ní, že je to nekonečná cesta... objevování, sebepoznání, rozvoje... Baví mě, že se zabývá člověkem jako celkem a neopomíjí žádné vrstvy. Baví mě, že jde dovnitř.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Buď jsem v obležení knih a studuji něco o ajurvédě, hinduismu či tantře, anebo vařím nějaké moc dobré a zdravé vegetariánské jídlo, anebo poslouchám Krishna Das, anebo tančím Bharata Natyam, nebo si kupuji letenky do Indie, anebo jsem zrovna v Indii anebo se alespoň doma dívám na Bollywoodský film... :-)

Těším se na vás na čtvrteční obědové "Jin & Jang józe" od 12:45 hodin.

Namasté, 

Na

Kája

"Jediná cesta ven, je ta dovnitř..."