KAČKA PROKOPOVÁ

lektorka vinyasa jógy

1/1

Můj styl výuky:

Mé lekce jsou - stejně jako já - v procesu neustálého vývoje. Těšit se můžete na rozmanitou dynamickou vinyasu, během které propojíme protahování s posílením celého těla. Pracovat budeme na celkovém pochopení práce s tělem a na koncentraci pozornosti na přítomný okamžik. Leckdy se i zapotíte, ale díky práci s dechem, jenž nás bude provázet celou hodinu, a závěrečné relaxaci budete odcházet plni nové energie.

O mně:

Jsem nekonečný snílek a miluji plánování. Vždycky nějaký plán mám: ať už jde o setkání s přáteli nebo cestování, pokaždé mě zastihnete, jak se na něco těším. Umím se radovat z maličkostí a nadchnout snad pro cokoliv. Zbožňuji dobré jídlo, čtení a na děvče překvapivě hokej. Odmalička jsou mojí velkou láskou zvířata: nic mi neudělá takovou radost jako chlupaté pomazlení či jakékoli jiné mezidruhové setkání (až na pavouky.. :-)

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga si mě našla sama. Jako by čekala někde za rohem, až budu připravená přijmout ji jako ucelenou cestu plnou poznání. Učí mě vnímat s pokorou a láskou nejen sama sebe, ale i svět kolem, což pokládám za obrovský dar. Jóga se tak stala mým velkým učitelem, nekonečným dobrodružstvím a láskou na celý život.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Tak budu zřejmě na výletě v přírodě: po českých lesích a kopcích, někde za dobrodružstvím v zahraničí, nebo třeba na ferratách. Možná mě potkáte s nějakým pejskem - byl by to obyvatel jednoho z útulků, kam je chodím venčit. Anebo si prostě jen čtu, jóguji, sportuji, trávím čas s rodinou a přáteli…

 

Oblíbené místo:

V přírodě. U oceánu. Kdekoliv na světě s mými nejbližšími.

O čem sním:

O světě plném vzájemného pochopení, pokory a lásky. O světe, o který s láskou pečujeme a neničíme jej.… a tajně si sním o tom, že každý pejsek najde svou rodinu, a útulky tak nebudou potřeba. :)

Těším se na vás, vždy v úterý odpoledne na Odpolední Flow v 16:30 hodin.

Doufám, že lásku k józe dokážu přenést i na Vás :)  

Kačka

„Smile is the shortest distance between two people.“