JANA MARADA

lektorka těhotenské jógy

1/1

Můj styl výuky:

Lekce, kterými maminky provázím jsou velmi jemné, zaměřené zejména na dechová cvičení, relaxaci a vědomou přípravu na porod. Během jógové praxe se však také budeme věnovat uvolnění napětí v zádech, protažení, posílení a oživení celého těla. Lekce vždy přizpůsobuji aktuálnímu stavu žen, jejich potřebám a přáním, co chtějí během hodiny procvičit.

Před lety jsem propadla kouzlu léčivých zvukových nástrojů, takže se při naší jógové praxi můžete těšit na zvonkohry, bubínky nebo zvuky tibetské mísy.

Jsem spokojená, když z mých lekcí odchází usměvavé a odpočaté maminky. :-)

O mně:

Mám dvě malé holčičky a jóga byla mojí společnicí při obou těhotenstvích, neboť mi ulevovala od bolesti beder a po porodu mi pomohla dostat se zpět do kondice. Mateřství vnímám jako velkou transformaci a obrovský dar. Mě osobně přivedlo ze světa výkonu na cestu sebepoznávání a jóga je toho nedílnou součástí, a proto jí předávám dále. 

Ráda vařím zdravá jídla, věnuji se sama sobě a čas od času si dopřávám pořádné lenošení. 

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mi přináší do života klid a stabilitu, nabíjí mě pozitivní energií a zlepšuje moji vitalitu.

Baví mě na ní, jak je rozmanitá a obsáhlá. Když jsem začala studovat techniky, které jóga zahrnuje, tak jsem zjistila, že některé z nich praktikuji, aniž bych věděla, že dělám jógu. Osobně se józe věnuji téměř 10 let a stále mám co objevovat a prohlubovat. Jóga je zkrátka součástí mé životní cesty. 

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Tak se věnuji svojí rodině, rýpu se v hlíně na zahrádce nebo jsem na cestách. Můžete mě potkat v nějaké dobré restauraci nebo na akcích, které jsou zaměřené na těhotenství a mateřství.

 

Oblíbené místo:

Miluji poznávat nové země, ochutnávat jejich jídlo a žít tam nějakou dobu, jako místní obyvatel. Nejraději cestuji s rodinou po jihovýchodní Asii, kde obvykle trávíme část zimy. Tam se cítím, jako doma.

O čem sním:

Sním o tom, aby děti přicházely na svět přirozeně a aby byly ženy, které se stanou maminkami oceňovány, protože dělají krásné, ale zároveň náročné povolání.

 

Ve studiu učím:

Těhotenskou jógu každé pondělí ve 12:00 hodin.

 

Ahoj, 

Jana

Zpět
Další

"xxx"