top of page

HYNEK NOVÁK

lektor balanců na rukou

Můj styl výuky:

Je zaměřený na porozumění ze strany studenta. Pochopení teorie a vnímání vlastního těla je něco, bez čeho se převedení do praxe uskutečňuje jen velmi těžko. Neberte proto teorii jen jako “nutné zlo” než se vymluvím a přejdeme konečně ke cvičení, kvůli kterému jste přišli, ale jako zdroj informací jejichž aplikace Vám vše co bude následovat, výrazně usnadní.

O mně:

Uvědomil jsem si, že to co mi stále uniká a chybí ke klidu, je nalezení rovnováhy. Životem mě provází lezení, lyže, gymnastika, slackline, a už nějaký čas i handbalancing. To vše jsou sporty, které jsou především o rovnováze. A tak ji hledám dál. Součástí toho je pro mě i radost z předávání toho co umím lidem, kteří o to stojí :-)

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Protože pohybové směry, které mají hloubku udržují člověka v kontaktu s vlastním tělem. Vnímat svoje tělo, dokázat ho spojit s myslí, rozumnět jeho potřebám a možnostem, to je něco co lidem v dnešní době často zcela chybí. Při cvičení jsem ponořený do sebe, objevuji nové věci a svým způsobem odpočívám.

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Tak učím sebe, abych ještě lépe porozuměl a dokázal ještě lépe učit ostatní. Užívám si čas s rodinou, Ideálně aktivně, někde venku na výletě v přírodě, když potkám nějakou čistou vodu, tak si celoročně rád zaplavu.

Oblíbené místo:

Alta Badia!

O čem sním:

O životě plném štěstí.

Ve studiu učím začátečníky i pokročilé na pondělní lekci Balaců na rukou, neboli Handbalancing vždy od 19:15 hodin se na vás budu těšit.

Ahoj, 

Hynek

Zpět
Další

„Svět nezachráníš, ale sebe můžeš...“

bottom of page