EVA FOUSOVÁ

lektorka jógy a cestovatel

1/1

Můj styl výuky:

Některé moje lekce jsou dynamické a plné síly, jiné jsou klidnější a pomalejší. Hlavní pro mě je respektování individuality každého člověka. Přeji si, aby z lekcí každý odcházel s pocitem radosti, klidu a pohody na těle i duchu.

O mně:

Jsem společenská žena milující sdílení, která zároveň nedá dopustit na svůj prostor a potřebuje čas sama pro sebe. Během posledních let jsem žila na mnoha různých místech v různých zemích, vyzkoušela si život ve městě i v horách a i přes mou lásku k přírodě jsem se po více jak deseti letech vrátila do Prahy. Kromě jógy mě baví trávit čas v přírodě, ráda jezdím na kole, jsem v horách a snažím se poznávat sama sebe.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mě baví a naplňuje tím, že se týká vlastně každé chvíle našeho života. Ať už je to fyzická praxe na podložce, nebo kultivování mysli a práce s dechem, což se dá praktikovat v podstatě kdekoliv. Miluju pocity zvnitřnění a plynutí, které jóga přináší. Představuje pro mě cestu a jsem neskutečně vděčná, že jsem se na ní mohla vydat. Každý den mi nastavuje zrcadlo a posouvá mě na té cestě dál.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Učím děti i dospělé (hlavně angličtinu), povídám si s kamarády o životě, hraju deskovky, jezdím na kole, na lyžích, tančím, chodím po horách, objevuju zákoutí světa i duše, dýchám, žiju. :) 

 

Oblíbené místo:

Jedna taková krásná louka v Jizerkách, kde je vždycky klid a krásný výhled.

V Yoga 4 Everybody si společně můžeme zacvičit každé úterý v 19:00 na večerní Power józe, a nebo se příjemně přijďte protáhnout ve čtvrtek ráno v 7:00 na Sunrise Flow jógu.

 

Těším se na naše společné lekce,

Evi

„Můžete ztratit jen to, k čemu jste připoutáni.“

- Buddha -