DENISA KOUBKOVÁ

lektorka terapeutické jógy a okno jógy

1/1

Můj styl výuky:

Jsem akreditovaná lektorka jógy, stále rozšiřující praxi, včetně diplomů a osvědčení. V lekcích pracuji s jednotlivci a energií skupiny. Nechávám ze sebe proudit vše, co jsem se doposud naučila.  Ať už v jemné Hatha józe či terapeutické, pro klienty s různým fyzickým omezením, nebo dynamické Core a Vinyasa józe. 

O mně:

Jóga je Cesta a to bez diskuze. Buď ji jdete, žijete, a tak praktikujete, prohlubujete, anebo ne. Nic mezi tím. Jógu nejde ošidit. :o)

 

Touto Cestou kráčím poměrně dlouho. Přivedla jsem se k ní sama, aniž bych o ní předem přemýšlela. Prostě jsem byla smýšlející trochu jinak, než většina spolužáků na školách. Od narození jsem senzitivní k energiím, se kterými jsem záhy vědomě začala pracovat.


Miluji sledovat adepty jógy, kteří prostřednictvím ásán a dechových cvičení nacházejí vůli ke změně sami v sobě a probouzejí tak samo-léčivé síly. Protažení, posílení, zahřátí a zklidnění mysli. Vše s respektem k tělu. 
 

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jógou se zabývám již na "plný úvazek", ale jsem též spokojenou manželkou a maminkou dvou dětí.  Mám ráda vše s pozitivním obsahem, estetikou, kultivovaností. Cestování, kulturu, literaturu, tanec, zpěv, plavání ..., protože Jóga je život!

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Snažím se načerpávat energii třeba procházkou s chrtí fenkou, setkáváním s přáteli, kulturou, či péčí o sebe. Jsem žena v druhé půli života a čas je pro mě cenný.

 

Neboj se mě na cokoliv zeptat ohledně svého zdraví, správného a vhodného cvičení nebo si jen povíme, jaký jsme měli krásný den.

 

Ahoj, 

Denisa

"Dovol své mysli uvolnit se, nauč se vidět a slyšet srdcem."

- Denisa -