DARINA LOMSKÁ

studentka, kreativní duše, milovník pohybu - hlavně jógy

1/1

Můj styl výuky:

Mým cílem je předat svou energii a znalosti dál, jak nejlépe umím a vzájemně se na lekcích pobavit. Ať už jsi začátečník či jógu praktikuješ déle, můžeš si společně se mnou dát do těla, zklidnit svou mysl a příjemně se naladit do nového dne.

O mně:

Jsem studentka a od léta roku 2021 i lektorka jógy. Mým snem je dělat v životě to, co mě baví a užívat si život, jak jen to jde. Ráda cestuji, sportuji a vzdělávám se v oblasti zdravého životního stylu.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Miluji pohyb a jóga je pro mě ideální sport, který v sobě snoubí sílu, flexibilitu a stabilitu. Cítím se díky józe více vyrovnaná a připravená na vše co přinese nový den.

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Tak mě potkáte s hrnkem dobré kávy v ruce. Nebo zrovna vymýšlím další projekt, do kterého se pustím. Nemám ráda nudu, a proto se v mém životě děje spoustu věcí, které mě dělají šťastnou. Aneb, nic mě nezastaví v plnění si mých snů, ať jsou jakkoli šílené.

 

Oblíbené místo:

Obecně jsou mým oblíbeným místem kavárny a jógová studia :). Tam, kde jsou milí lidé a šálek dobré kávy.

 

O čem sním:

Asi jako každý chci být šťastná. Dělat v životě to, co mě baví a naplňuje. Najít svůj balanc a prostě ŽÍT!​

 

Ve studiu se na vás všechny budu těšit vždy v pondělí ráno v 7.30 na Ranní Vinyase nebo pak ve středu ráno v 7:00 Power Vinyasa jóga. Ve středu odpoledne pak oblíbená Power jóga v 17:45 hodin.

Ahoj a brzy na viděnou,

Darina

"Nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry."