Bára Nejedlá

Můj styl výuky:

Jsem certifikovanou lektorkou Hatha jógy. Ráda však tento styl kombinuji s prvky z Yin jógy a Power jógy. V hodinách kladu důraz na správné provedení, delší výdrže v pozicích a na individuální péči pro každého jednotlivce. Nedílnou součástí každé lekce je velmi uvolňující a jemná relaxace v závěrečné části.

O mně:

K józe jsem se dostala před několika lety díky meditaci a zpočátku to pro mě byl pouze další druh fyzické aktivity. S postupem času jsem zjistila, že ásany jsou jen malá část toho světa a za pojmem jóga se skrývá něco daleko většího. Nyní ji chápu jako životní cestu, která probíhá i mimo podložku, a nikdy nekončí. To je něco, co chci předávat během svých lekcí.

 

Neustále se snažím rozšiřovat své znalosti na nejrůznějších jógových pobytech, seminářích a přednáškách. Mým cílem je na lekcích, workshopech a jógových pobytech pokorně předávat lidem takovou radost, jakou jóga přináší mně.

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví:

Jóga mě naučila mnohé. Především větší vnímavosti a trpělivosti nejen na jógové podložce, ale i v každodenním životě. Mám ráda ten pocit během jógové praxe, kdy prostě jen jste, tady a teď, v přítomném okamžiku. Jen váš dech, tělo a mysl.

Oblíbená ásana: 

Oblíbené pozice se u mě střídají spolu s tím, jak se já sama postupně měním. Na józe mám ráda právě tu pestrost, kde si každý najde to své. Kdybych měla přeci jen v tento moment nějakou pozici vybrat, bude to pozice šťastného dítěte. Ta je skvělá pro uvolnění bederní páteře a svalů v této oblasti.

 

Když zrovna neučím v Yoga4everybody:

Většinou na cestách, protože to je má velká vášeň. Také miluji dobré knihy a podcasty, které si nejradši vychutnávám někde v přírodě.

Ve studiu mě potkáš na lekcích v úterý večer v 19:45 hodin a poté ve čtvrtek v 18:50 hodin na oblíbené Jin józe.

Těším se na setkání s Vámi,


​Bára

"The expert was once a beginner."

  • Facebook Yoga4everybody
  • Instagram Yoga4everybody
  • YouTube Yoga4everybody
  • Pinterest Yoga4everybody

Copyright © 2019 Yoga4Everybody. Všechna práva vyhrazena.